Psy. Minikompendium

Okładka książki Psy. Minikompendium
Rino Falappi Wydawnictwo: Mozaika Seria: Minikompendium flora i fauna
flora i fauna
Minikompendium
Cani. Conoscere, riconoscere e allevare tutte le razze canine più note del mondo
Mozaika
2004-01-01
2004-01-01
838920035X
psy kompendium zwierzęta hodowla

więcej Więcej

W tej książce znajdziesz dokładnie to, czego szukałeś w internecie na temat psów, gdy chciałeś jakiegoś przygarnąć. Ich odmiany, rasy, opisy temperamentu, ogólne zalecenia co do pielęgnacji jak i użytkowość. Bardzo przydatna jeżeli chcesz podnieść zakres swojej wiedzy z zakresu psów do poziomu podstawowego. Jeżeli ktoś zna się na nich bardziej, to średnio mu się przyda.

• O zwierzętach
  • 2016