Notetaking in Consecutive Interpreting. Notatki w tłumaczeniu konsekutywnym

Okładka książki Notetaking in Consecutive Interpreting. Notatki w tłumaczeniu konsekutywnym
Jean-François Rozan Wydawnictwo: Tertium Seria: Język a komunikacja 3 językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Język a komunikacja 3
La prise de notes dans l'interprétation consécutive
Tertium
2004-01-01
Data 1. wydania:
2004-01-01
angielski
Beata Hrehorowicz, Andrew Gillies
tłumaczenie ustne tłumaczenie konsekutywne notatki w tłumaczeniu konsekutywnym