rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Moim zdaniem literacki i narracyjny potencjał Harrisa jest zdecydowanie większy, niż zdołał w Monachium pokazać. Wyszło poprawnie, ale i przeciętnie. Ani bez zdegustowania, ani bez zachwytu. Przynajmniej na tle jego historycznej trylogii o Cyceronie, gdzie moim zdaniem Harris "dał czadu". Pozdrawiam! 😃
21 tyg. temu
Pokaż mi książkę, która...
 Czarna owca Czarna owca Pokaż mi książkę, którą lubisz, ale resztę dzieł jej autora już nie bardzo.
1 rok temu
Fascynujące portrety miast, czyli jak książka zabiera nas w podróż
Hajnówka z  Okularnik Okularnik Bondy nic nie ma z miasta, w którym się wychowałam.
3 lata temu
Czytamy w weekend
 Krzyk Krzyk Książka przyszła niedawno i dopiero co ją przekartkowałam, ale wydanie jest bardzo śliczne i planuję przy niej się wieczorem odprężyć.
3 lata temu
Czytamy w weekend
Ocenienie tej książki jedną gwiazdką zadziwia, bo to jest pisarstwo historyczne najwyższej próby. Rozumiem rozczarowanie brakiem "pikantnych" szczegółów, ale skąd miał je wziąć autor, gdy prawie wcale nie ma dokumentów na ten temat. Przyjemność sensacynych opisów zaspokoi natomiast "Król trędowaty" Zofii Kossak, a i poziom lektury może będzie lepiej dostosowany do...
6 lata temu