Duchy Wojny : W Koszarach Pod Szczytami Alp

Okładka książki Duchy Wojny : W Koszarach Pod Szczytami Alp
Alojzy Lysko Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe "Śląsk" Cykl: Dziennik Żołnierski 1942-1944 (tom 1) biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Dziennik Żołnierski 1942-1944 (tom 1)
Wydawnictwo Naukowe "Śląsk"
2008-01-01
2008-01-01
II Wojna Światowa Górny Śląsk Wehrmacht

Moim zdaniem bardzo ciekawa książka, skompilowana z listów ojca autora oraz opowieści rodzinnych czasów wojny. Pokazuje życie żołnierza przygotowywanego do udziału w wojnie. I ludzką tragedię wojny, bez względu na rodzaj noszonego munduru.

+ !

+ !

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Duchy Wojny : W Koszarach Pod Szczytami Alp