Piłka

Okładka książki Piłka Dorota Gellner
Okładka książki Piłka
Dorota Gellner Wydawnictwo: Sara literatura piękna
Sara

Okładka książki Wierszyki na Boże Narodzenie Natalia Berlik, Dorota Gellner, Danuta Gellnerowa
Wierszyki na B... Natalia Berlik, Dor...
Okładka książki Nieśmiała myszka Dorota Gellner, Marianna Oklejak
Nieśmiała myszka Dorota Gellner, Mar...

ja, moje dzieci, dziadkowie, teściowie, przyjaciele i znajomi- wszyscy, wszyscy znamy jej bajki i wiersze na pamięć i uwielbiamy je, a zwłaszcza dzieci. Są świetne. chciałabym mieć dar takiego pisania :)Polecam wszystkim i dużym i małym!

Ulubiona książeczka obu chłopaków, powtarzana trylion razy przez każdego z nich, najpierw nieudolnie, same końcówki, a potem już cała. Jeszcze dziś, a ten Duży za chwilkę już pełnoletni będzie, zdarza im się zacytować fragment.
Choć i tak jeszcze ukochańszy był wierszyk o jeżyku przechodzącym przez jezdnię :D

Bajka dzieciństwa, znam ją na pamięć. Uwielbiam:)

Bajka dzieciństwa, znam ją na pamięć. Uwielbiam:)

Uwielbiam ten wierszyk!!

Uwielbiam ten wierszyk!!

O pełnej psot wyprawie piłki poza dom. Dynamiczna i wciągająca opowiastka.

O pełnej psot wyprawie piłki poza dom. Dynamiczna i wciągająca opowiastka.

• Książki z dzieciństwa
  • Półeczka dla dzieci