Piłka

Dorota Gellner Wydawnictwo: Sara literatura piękna
Sara
literatura piękna

ja, moje dzieci, dziadkowie, teściowie, przyjaciele i znajomi- wszyscy, wszyscy znamy jej bajki i wiersze na pamięć i uwielbiamy je, a zwłaszcza dzieci. Są świetne. chciałabym mieć dar takiego pisania :)Polecam wszystkim i dużym i małym!

Ulubiona książeczka obu chłopaków, powtarzana trylion razy przez każdego z nich, najpierw nieudolnie, same końcówki, a potem już cała. Jeszcze dziś, a ten Duży za chwilkę już pełnoletni będzie, zdarza im się zacytować fragment.
Choć i tak jeszcze ukochańszy był wierszyk o jeżyku przechodzącym przez jezdnię :D

Bajka dzieciństwa, znam ją na pamięć. Uwielbiam:)

Uwielbiam ten wierszyk!!

• Książki z dzieciństwa