Z wysokości. Parcele

2006-02-27
2006-02-27

Okładka książki Mozaika Jakub Sadowski, Marcin Sendecki, Paweł Sołtys
Ocena 8,5
Mozaika Jakub Sadowski, Mar...
Okładka książki Książki. Magazyn do czytania, nr 6 (51) grudzień 2021 Katarzyna Bielas, Katarzyna Boni, Irena Grudzińska-Gross, Magdalena Grzebałkowska, Jerzy Jarniewicz, Renata Lis, Natalia Malek, Weronika Murek, Jacek Podsiadło, Redakcja magazynu Książki, Sally Rooney, Marcin Sendecki, Marcin Wicha
Ocena 5,8
Książki. Magaz... Katarzyna Bielas, K...
Okładka książki Wielki skarb Zofia Różycka, Marcin Sendecki
Ocena 7,6
Wielki skarb Zofia Różycka, Marc...

To był jeszcze czas, kiedy Sendecki pisał całkiem przystępnie.

To był jeszcze czas, kiedy Sendecki pisał całkiem przystępnie.

Poza kilkoma ciekawymi metaforami niestety jest tu mętnie i dość nużąco. Szybko przychodzą te wiersze i szybko przechodzą.

Dodaj cytat z książki Z wysokości. Parcele