Akwarium

2007-01-01
1989-01-01
Andrzej Mietkowski
Rebis
wywiad radziecki Związek Radziecki GRU Wiktor Suworow
Akvarium
historia
2007-01-01
Andrzej Mietkowski
wywiad radziecki Związek Radziecki GRU Wiktor Suworow

Mój ulubiony cytat: -Został zabity?-Nie.Prosił, by go nie zabijać. -I nie zabito go? Nie, nie zabito. Tyle że pewnego razu zasnął smacznie w swojej celi, a obudził się w grobie. Głęboko pod ziemią. Prosił, by go nie zabijać więc go nie zabito...

Co tu dużo pisać? Trzeba przeczytać, bardzo dobra.

Świetna książka. Autor drobiazgowo opisuje zasady działania GRU. Zdradza też szczegóły związane ze Specnazem. Sama narracja jest bardzo przystępna, czasami zabawna ale zdarzyło się kilka wątków, na których czytelnik może się lekko "zaciąć". Moja pierwsza książka zarówno o GRU jak i samego autora. Napewno sięgnę po więcej pozycji Suworowa.

Świetne pióro autora, wartka narracja, przystępny, często zabawny język w książce o jakże poważnej tematyce. Polecam każdemu, nawet osobie nieszczególnie zainteresowanej pracą tajnych służb czy historią ZSRR.

Jedna z lepszych książek z tej kategorii.

Jak działały tajne komunistyczne służby w czasach ZSRR? Wiktor Suborow opowiada swoją historię od pucybuta do milionera.

Dobra pozycja.

Chyba wszystkie książki Suworowa mają płynną narracje, ciekawą fabułę i fakty. Akwarium stoi nad nimi jedno piętro wyżej.

Bardzo interesująca tematyka, lekkie pióro autora i porywająca historia bohatera. Polecam!

Doskonała, choć Lodołamacz tego autora ciekawszy

Dyskusje

3 079