Aniele nie upadaj/Angelo non cadere

Okładka książki Aniele nie upadaj/Angelo non cadere
Jacek Napiórkowski Wydawnictwo: Podkarpacki Instytut Książki i Marketingu poezja
poezja
Podkarpacki Instytut Książki i Marketingu
2008-04-07
2008-04-07
modlitwa
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Nadzieja Joanna Bator, Waldemar Bawołek, Grzegorz Bogdał, Katarzyna Boni, Wojciech Chmielarz, Sylwia Chutnik, Jacek Dehnel, Julia Fiedorczuk, Natalia Fiedorczuk-Cieślak, Joanna Gierak-Onoszko, Mikołaj Grynberg, Magdalena Grzebałkowska, Ignacy Karpowicz, Urszula Kozioł, Hanna Krall, Małgorzata Lebda, Ewa Lipska, Jarosław Mikołajewski, Andrzej Muszyński, Wiesław Myśliwski, Jacek Napiórkowski, Łukasz Orbitowski, Magdalena Parys, Grażyna Plebanek, Małgorzata Rejmer, Paweł Piotr Reszka, Agata Romaniuk, Paweł Sajewicz, Dominika Słowik, Jerzy Sosnowski, Filip Springer, Andrzej Stasiuk, Juliusz Strachota, Ziemowit Szczerek, Mariusz Szczygieł, Olga Tokarczuk, Przemysław Truściński, Grzegorz Uzdański, Krzysztof Varga, Adam Wajrak, Ilona Wiśniewska, Aleksandra Zielińska
Ocena 6,9
Nadzieja Joanna Bator, Walde...
Okładka książki Pracownia. Pismo literackie, nr 3-4 (33-34)/2003 Tamara Bołdak-Janowska, Zbigniew Chojnowski, Maciej Cisło, Tadeusz Dąbrowski, Stanisław Dłuski, Tomasz Jamroziński, Marcin Jędrysiak, Wojciech Kass, Piotr Kępski, Grzegorz Kociuba, Krystyna Lenkowska, Adam Lizakowski, Piotr Wiktor Lorkowski, Piotr Macierzyński, Katarzyna Mosiołek-Kłosińska, Jacek Napiórkowski, Artur Nowaczewski, Edmunt Pietryk, Redakcja pisma Pracownia, Małgorzata Rygielska, Krzysztof Siwczyk, Andrzej Słomianowski, Adriana Szymańska, Marcin Włodarski, Tadeusz Zubiński
Ocena 0,0
Pracownia. Pis... Tamara Bołdak-Janow...