Dłużej niż na zawsze. Nie tylko aforyzmy

Na półkach: , , , , , , , ,

Obszerny zbiór cytatów z poezji, prozy, wywiadów i homilii ks. Twardowskiego uporządkowany tematycznie m.in. w działach: O wierze, O nadziei, O modlitwie, O wdzięczności, O samotności, O człowieku, O miłości, O cierpieniu i pocieszeniu.
Wydanie na kredowym papierze z urokliwymi zdjęciami, gdzie jednak forma nie przerasta treści, lecz jedynie ją dopełnia.

• Duszyczkowe
  • Poezja
  • Roznosci
  • Filozofia i zbliżone
  • Lista życzeń
  • Przysłowia, sentencje, myśli, cytaty etc.