My Little Pony. Rainbow Dash i wyzwanie Dzielnej Do

Gillian Berrow Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: My Little Pony opowiadania, powieści dla dzieci
Egmont Polska
opowiadania, powieści dla dzieci
My Little Pony

Jesteśmy zgodne z córeczką do opinii na temat tej książeczki 😁. Bardzo fajnie napisana, czyta się szybciutko a dodatkowym atutem jest to, że na ostatnich stronach dziecko może sobie rozwiązywać różne zadania :) Na pewno przeczytamy kolejne części. Polecam serdecznie zwłaszcza tym, którzy mają w domu ulubieńców My Little Pony :)

Historia całkiem przeciętna. Na końcu znajduje się niespodzianka od RD, czyli różne zadania. Dziewczynki w wieku 7-10 lat powinny być zadowolone :)

• 2016
  • 2016 Przeczytane