Dyskusje o książce Cztery rzęsy nietoperza

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź tytuł
chyba zabawa się na tym skończyła  😆
3 godz. temu
Czytamy w Święta
Próbuje się zabrać za  Steve Jobs Steve Jobs Ale prawdopodobnie wypadnie na  Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (luty 2018)
Przepraszam, nie zauważyłam wątku z marca już poprawiam , dziękuje za zwrócenie uwagi ;)
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Sierpień 2017 )
Łowca promocji, 4 tytuły (+ wysyłka) = 49,40 zł :D  Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie  Carnivia. Bluźnierstwo Carnivia. Bluźnierstwo  Przypadki. Robert Janowski, jakiego nie znacie, w szczerej rozmowie z Marią Szabłowską
6 lata temu
Czytamy w długi weekend
@Villiana - mam nadzieję, że film będzie ciekawszy. Dzisiaj zamierzam się do niego zabrać. Zdecydowanie brakowało mi tej osobliwości, którą tak gwarantują. Szczerze to sięgnęłam po tę książkę dla tego dreszczyku, ale cóż... Miała być to dla mnie nowość, bo ja raczej stronie od wszystkiego co później przekłada się na strach przed pójściem samemu do łazienki :D Tego się...
7 lata temu
Wymienię/sprzedam (październik 2016)
Wymienię:  Byliśmy łgarzami  Amber  Uprowadzona  Za drzwiami pałacu. W służbie saudyjskiej księżniczki  Ciemniejsza strona Greya  Misja  Spektakle masowej śmierci
19308
7 lata temu