Dyskusje o książce Sowietstany. Podróż po Turkmenistanie, Kazachstanie, Tadżykistanie, Kirgistanie i Uzbekistanie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
1 godz. temu
52 książki w 2024 roku 🙂
44/100   Poemat o mieście Lublinie / Ballada lubelska Poemat o mieście Lublinie / Ballada lubelska
2 godz. temu
Czytamy w weekend. 26 kwietnia 2024
Szczerze mówiąc rozczarowały mnie  Spekulacje o kinie. Do połowy było nawet ciekawie, ale potem zupełnie się pogubiłam w tym, o czym pisze Quentin 🥴. Plus ten dosadny język 🤯. To nie jest książka o jego filmach. A Chłopcem z latawcem jestem zachwycona.
2 dni temu
Czytamy w weekend. 19 kwietnia 2024
Klasyczna racjonalizacja!
1 tydz. temu
Co aktualnie czytasz? + oceniamy poprzednika!
Nie znam żadnej, gdybym miała wybierać, chętniej sięgnęłabym po Czasy, które nadejdą, jako że literatura obyczajowa zupełnie nie jest moją bajką. Obecnie czytam  Sowietstany. Podróż po Turkmenistanie, Kazachstanie, Tadżykistanie, Kirgistanie i Uzbekistanie Sowietstany. Podróż po Turkmenistanie,...
1 tydz. temu
Litaratura Faktu / historia - bliski wschód / ameryka łacińska / reportaże
To trochę z przeczytanych przeze  mnie książek z zakresu literatury faktu (z wyłączeniem kompendiów typu "Historia ...") na zadany temat: 1) Bliski Wschód (oraz Turcja, z którą łączy się historycznie)  O północy w Pera Palace. Narodziny współczesnego Stambułu O północy w Pera Palace. Narodziny współczesnego Stambułu
2 tyg. temu
Pokazuje 6 z 18