Ten Count #3

Rihito Takarai Wydawnictwo: Kotori Cykl: Ten Count (tom 3) Seria: Boys Love komiksy
テンカウント
komiksy
Tomasz Molski
Boys Love
manga boys love yaoi dramat okruchy życia kotori

Akcja nabiera tempa, a scenki pomiędzy bohaterami nabierają rumieńców. Nadal utrzymuję, że mangę bardzo ciekawie się czyta.

Moja ocena: +4/6

Rąbek tajemnicy uchylony, lub tylko nadany smaczek. Ciekawi mnie to jakiej traumy doświadczył Shirotani, że aż wpadł w "manie czystych rąk"?

Mizofobia jest bardzo niebezpiecznym zaburzeniem i chorobą, która może doprowadzić do niezwykle szkodliwych dla zdrowia fizycznego, ale i psychicznego, skutków. Nie wolno jej lekceważyć i nie można jej obśmiewać, bo to, co niesie ze sobą to ogromny ból i cierpienie osób, które się z nią zmagają. I jak dotąd nie znaleziono żadnego skutecznego lekarstwa poza terapią, ale żeby...

Mamy tu problemy, miłość i dobre rysunki. Warta ceny.

Jestem mocno rozczarowana tym , jak potoczyła się akcja. Wszystko wydarzyło się za szybko, niektóre rzeczy autorka mogła sobie darować (co za dużo, to nie zdrowo). Spodziewałam się porządnej psychologicznej mangi, dostałam kolejne typowe yaoi. Autorka okropnie spłyciła główny wątek, a szkoda.
Naprawdę trudno znaleźć mangę z tego gatunku, w której obrazowe i rozbudowane...

Dyskusje

• Manga