Sekaiichi Hatsukoi. Przypadek Ritsu Onodery #3

Okładka książki Sekaiichi Hatsukoi. Przypadek Ritsu Onodery #3
Shungiku Nakamura Wydawnictwo: Waneko Cykl: Sekaiichi Hatsukoi (tom 3) Seria: Boys Love (Waneko) komiksy
komiksy
Sekaiichi Hatsukoi (tom 3)
Boys Love (Waneko)
世界一初恋 (Sekaiichi Hatsukoi)
Waneko
2016-01-07
2016-01-07
Diana Orłowska, Magdalena Malinowska
manga yaoi romans komedia okruchy życia dramat

Kocham parę Kisa i Yukina, ale główna jak zawsze zawodzi

Kocham parę Kisa i Yukina, ale główna jak zawsze zawodzi

"On jest pokręcony... jak świński ogon!" - tekst mnie powalił xD

W trzecim tomiku poznajemy nową parę bohaterów - niestety nie przepadam za wprowadzaniem pobocznego wątku/pobocznej historii, która niestety jak dla mnie jest swoistym zapychaczem, ale wiem - niektórzy lubią oderwanie się od głównej historii. Muszę przyznać, że z tego powodu na jakiś czas odłożyłam mangę na półeczkę i nie mogłam się przemóc do dalszego czytania.
Jak to mówią nie taki diabeł straszny jak go malują - nawet ciekawie się zapowiada ta parka - 30-latek z wyglądem dzieciaka i 21-latek student typowy bisz :D
Zobaczymy co tam dalej :D

"On jest pokręcony... jak świński ogon!" - tekst mnie powalił xD

Na półkach: , , , , , , ,

Świetny ten tom! Co prawda zaskoczyła mnie inna historia miłosna i z początku uznałam, że to nie może być fajne, ale bardzo szybko się przekonałam, że ona jest słodka! Może nie tak bardzo jak Ritsusia, ale jednak.
Bardzo mi się podobał ten tom ! <3
Gorąco polecam ! ! !