Ariana Grande.Z głową w chmurach

Magdalena Koch Wydawnictwo: Między Słowami biografia, autobiografia, pamiętnik
Między Słowami
biografia, autobiografia, pamiętnik
2016-01-13

Nie było tu nic czego honeybabies nie wiedzą, ale przyjemnie się czytało.

Książki o sławnych osobach, to jedna z moich ulubionych kategorii. Mimo, że show-biznes jest tylko jeden, to historia każdej osoby idącej na szczyt jest niepowtarzalna i uwielbiam krok po kroku dowiadywać się, jak to wszystko się zaczęło! W przypadku Ariany mamy kilka szczęśliwych przypadków, szczęście, ale też ogromny talent, który prędzej czy później musiał doczekać się...

Dla fanów Ari!

Pełna niesamowitych ciekawostek o zyciu nastoletniej gwiazdy. Jeśli nie wiecie skąd pojawiła się ta niewielka, zdolna istotka – koniecznie poczytajcie. Idealna na prezent dla fanki Ariany.

• Biblioteka
  • Biografie