Ariana Grande.Z głową w chmurach

biografia, autobiografia, pamiętnik
Między Słowami
2016-01-13
2016-01-13

Nie było tu nic czego honeybabies nie wiedzą, ale przyjemnie się czytało.

Nie było tu nic czego honeybabies nie wiedzą, ale przyjemnie się czytało.

Książki o sławnych osobach, to jedna z moich ulubionych kategorii. Mimo, że show-biznes jest tylko jeden, to historia każdej osoby idącej na szczyt jest niepowtarzalna i uwielbiam krok po kroku dowiadywać się, jak to wszystko się zaczęło! W przypadku Ariany mamy kilka szczęśliwych przypadków, szczęście, ale też ogromny talent, który prędzej czy później musiał doczekać się swoich pięciu minut. Ten etap trochę się przedłużył i artystka wciąż cieszy nas swoimi projektami, zarówno wokalnymi, aktorskimi, jak i całkiem odmiennymi - angażuje się w wiele światowych akcji, promuje perfumy i coś mi mówi, że wcale nie ma zamiaru spocząć na laurach!

Książka jest nie tylko ciekawa, ale także pięknie wydana. Ilość tekstu z pewnością nie zapewni nam lektury na kilka wieczorów, bo prawdziwy książkoholik "połknie" pozycję w jedną noc, ale myślę, że jest to optymalny zakres także dla młodszych czytelników. Mnóstwo pięknych, wielkoformatowych zdjęć, ciekawostek z życia gwiazdy, sekretów i informacji, o których nie miałam pojęcia. Idealna na prezent dla fanów i jako wzbogacenie "półki sław" w domowej biblioteczce.

Dla fanów Ari!

Dla fanów Ari!

Pełna niesamowitych ciekawostek o zyciu nastoletniej gwiazdy. Jeśli nie wiecie skąd pojawiła się ta niewielka, zdolna istotka – koniecznie poczytajcie. Idealna na prezent dla fanki Ariany.

Dodaj cytat z książki Ariana Grande.Z głową w chmurach