Ariana Grande.Z głową w chmurach

2016-01-13

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Książki o sławnych osobach, to jedna z moich ulubionych kategorii. Mimo, że show-biznes jest tylko jeden, to historia każdej osoby idącej na szczyt jest niepowtarzalna i uwielbiam krok po kroku dowiadywać się, jak to wszystko się zaczęło! W przypadku Ariany mamy kilka szczęśliwych przypadków, szczęście, ale też ogromny talent, który prędzej czy później musiał doczekać się swoich pięciu minut. Ten etap trochę się przedłużył i artystka wciąż cieszy nas swoimi projektami, zarówno wokalnymi, aktorskimi, jak i całkiem odmiennymi - angażuje się w wiele światowych akcji, promuje perfumy i coś mi mówi, że wcale nie ma zamiaru spocząć na laurach!

Książka jest nie tylko ciekawa, ale także pięknie wydana. Ilość tekstu z pewnością nie zapewni nam lektury na kilka wieczorów, bo prawdziwy książkoholik "połknie" pozycję w jedną noc, ale myślę, że jest to optymalny zakres także dla młodszych czytelników. Mnóstwo pięknych, wielkoformatowych zdjęć, ciekawostek z życia gwiazdy, sekretów i informacji, o których nie miałam pojęcia. Idealna na prezent dla fanów i jako wzbogacenie "półki sław" w domowej biblioteczce.

Pełna niesamowitych ciekawostek o zyciu nastoletniej gwiazdy. Jeśli nie wiecie skąd pojawiła się ta niewielka, zdolna istotka – koniecznie poczytajcie. Idealna na prezent dla fanki Ariany.

Dla fanów Ari!

Dla fanów Ari!

Nie było tu nic czego honeybabies nie wiedzą, ale przyjemnie się czytało.

Nie było tu nic czego honeybabies nie wiedzą, ale przyjemnie się czytało.

• Chcę w prezencie
  • 2016