Bajka o przebiegłym szakalu i dobrym wielbłądzie

Igor BołgarinLew Arkadjew Wydawnictwo: Wszechzwiązkowe Biuro Radzieckiej Propagandy Sztuki Filmowej (Związek Filmowców ZSRR) Seria: Bajka Filmowa bajki
Шакаленок и верблюд
bajki radzieckie Indie szakal wielbłąd radzieckie kreskówki
Шакаленок и верблюд
bajki
Bajka Filmowa
bajki radzieckie Indie szakal wielbłąd radzieckie kreskówki

Okładka książki Bajka o przebiegłym szakalu i dobrym wielbłądzie Igor Bołgarin, Lew Arkadjew
5,5
Bajka o przebi... Igor Bołgarin, Lew ...