Japoński teatr klasyczny. Korzenie i metamorfozy. Tom 1 i 2

Okładka książki Japoński teatr klasyczny. Korzenie i metamorfozy. Tom 1 i 2
Estera Żeromska Wydawnictwo: TRIO nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
TRIO
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Mishima Yukio (1925-1970). Mała antologia dramatu japońskiego Beata Bochorodycz, Yukio Mishima, Estera Żeromska
Ocena 8,0
Mishima Yukio ... Beata Bochorodycz, ...
Okładka książki Literatura na świecie nr 8/1984 (157) Kōbō Abe, Irmela Hijiya-Kirschnereit, Junji Kinoshita, Koichiro Koizumi, Olof Lidin, Sławomir Magala, Mikołaj Melanowicz, Florian Nieuważny, Octavio Paz, Redakcja pisma Literatura na Świecie, Arthur Rimbaud, Wacław Sadkowski, Hiroshi Sakagami, Józef Waczków, Jan Wierzbicki, Estera Żeromska
Ocena 6,8
Literatura na ... Kōbō Abe, Irmela Hi...