Gdzie indziej

Grace Paley Wydawnictwo: Przedświt Seria: Biblioteka Amerykańska literatura piękna
838508147X
838508147X
Monika Adamczyk-Garbowska
Biblioteka Amerykańska
literatura amerykańska opowiadania

Okładka książki Gabinet luster. Krótka proza amerykańska 1961-1977 Imamu Amiri Baraka, John Barth, Donald Barthelme, Jonathan Baumbach, Richard Brautigan, Robert Coover, Stanley Elkin, George P. Elliot, John Gardner, William H. Gass, Gail Godwin, John Hawkes, Denise Levertov, Leonard Michaels, Stephen Minot, Charles Newman, Joyce Carol Oates, Grace Paley, Sarah Plimpton, Thomas Pynchon, Hubert Selby, Susan Sontag, Peter Spielberg, Ronald Sukenick
6,8
Gabinet luster... Imamu Amiri Baraka,...