Unplugged, czyli 50 twarzy świra

Novae Res
jarosław bloch unplugged 50 twarzy świra obyczajowa współczesna
literatura piękna
jarosław bloch unplugged 50 twarzy świra obyczajowa współczesna

Książka fajnie przedstawia współczesny świat wielkich korporacji i tak zwanych "korposzczurów". Pozycja ciekawa, warto ją przeczytać ale mówiąc kolokwialnie "dupy nie urywa"

Moje pierwsze spotkanie z „Unplugged, czyli 50 twarzy świra” było bardzo pozytywne. Sądząc po opisie zapowiadała się niezwykle ciekawa powieść. Niewątpliwe nawiązanie do „50 twarzy Greya” było mocno przewrotne. Widać, że autor ma bardzo duży dystans do siebie i swojej twórczości. Problem zaburzeń psychicznych jest mi znany. Zarówno przez niektórych moich znajomych, ale też...

• 2015

Jarosław Bloch Unplugged, czyli 50 twarzy świra