Brunatna Księga 2011-2012

Marcin KornakAnna Tatar Wydawnictwo: Stowarzyszenie „Nigdy Więcej” literatura faktu
Stowarzyszenie „Nigdy Więcej”
patriotyzm faszyzm nacjonalizm ksenofobia homofobia mowa nienawiści rasizm dyskryminacja neofaszyzm
literatura faktu
2013-01-01

Przerażająca prawda o tym, jak skrajna prawica bezkarnie
sieje nienawiść w Polsce. Autorzy wykonali kawał dobrej roboty. Historia dopisała ciąg dalszy dla tego wszystkiego w
postaci wejścia osób z tych kręgów do instytucji jak np. IPN.
(Tomasz Greniuch z ONR, czy Mariusz Bechta od ,,Templum
Novum" i sprzedawania piosenek nazistowskich kapel jak
,,Honor", ,,Konkwista 88"....

To już dziś. 11.11 na ulicach Warszawy, w dniu święta, które przypomina o tym jak dużo kosztuje wolność i niezawisłość od totalitarnych systemów przemocy, pojawią się ludzie, rozgrywający cynicznie swój brudny, polityczny interes.

Organizatorzy marszowej hucpy, którym nie przeszkadza łączenie nieetycznych zachowań biznesowych ze światem (ponoć przez nich wyznawanych)...

• (S) la unidad
  • Pozycje na datki do biblioteczki

Dodaj cytat z książki Brunatna Księga 2011-2012