Antystresowa kolorowanka. Żywioły Świata - Ziemia

praca zbiorowa Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Cykl: Żywioły Świata (tom Ziemia) Seria: Antystresowa kolorowanka hobby
Firma Księgarska Olesiejuk
kolorowanki kolorowanka
Żywioły Świata (tom Ziemia)
hobby
Antystresowa kolorowanka
kolorowanki kolorowanka

Jest to moja pierwsza kolorowanka. Nie jest trudna, przynajmniej mi się tak wydaje:) Zdecydowałam się na nią, bo potrzebowałam czegoś na początek mniej wymagającego.
Kolorowanka zawiera zwierzątka żyjące na ziemi, czyli lwy, skorpiony misie koala itd. Obrazki zawierają sporo szczegółów, ale wydaje mi się że i tak nadają się dla każdego, kto dopiero zaczyna przygodę z...

Na półkach: , , , , , ,

Świetna kolorowanka dla osób, które lubią kolorować. Np. lew jest rozdzielony na bardzo małe kawałeczki (dla osób, które nie przepadają za kolorowaniem mogą one irytować). Jednak ja jestem bardzo zadowolona z nich :D. Przypominają się dziecięce czasy xD :D.
Polecam!

• Kolorowanki