Darkling

Okładka książki Darkling
Yasmine Galenorn Wydawnictwo: Berkley Cykl: Sisters of the Moon (tom 3) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Sisters of the Moon (tom 3)
Darkling
Berkley
2008-01-02
Data 1. wydania:
2008-01-02
angielski

Cóż mogę powiedzieć. Uwielbiam tą serię. Niesamowicie wciągająca, świetnie napisana.
Ciężko się od niej oderwać, jak już się zacznie czytać.
Tym razem siostry D'ARTiGO muszą zmierzyć się z Dredgem, wampirem który torturował i przemienił Menolly.
Wiele nowych wyzwań przed Siostrami Księżyca i nowych sojuszy do zawarcia.
Polecam.

Ciężko się od niej oderwać, jak już się zacznie czytać.
Wiele nowych wyzwań przed Siostrami Księżyca i nowych sojuszy do zawarcia.
Polecam.

To już trzecia część z tej serii, i jak najbardziej trzyma poziom. Poznajemy tutaj historię trzeciej z sióstr, Menolly, która jest wampirem. Wydaje mi się, że ta część jest bardziej emocjonalna, intymna od poprzednich. O ile w poprzednich częściach Menolly była trochę pomijana, o tyle w tej wnikamy głęboko do jej myśli i uczuć. Akcja cały czas się rozwija, pojawiają się nowi bohaterowie, oraz pikantne sceny. Jestem bardzo zadowolona. Czekam na pozostałe części.

Dodaj cytat z książki Darkling