Rozmowy o codzienności

ezoteryka, senniki, horoskopy
2015-09-01
9788394191405
Ezoteryka Mądrosć Wschodu i Zachodu Willigis Jäger Alexander Poraj-Żakiej Zen Medytacja Duchowość Rozwój Psychoterapia

Warto zwolnić i przyjrzeć się sobie wciąż na nowo, świeżym okiem. Do tego zachęca ta książka.

Zen kojarzony jest ze ścieżką duchową z obszarów Wschodniej Azji. Jakież zaskoczenie, kiedy okazuje się po lekturze "Rozmów", że coraz więcej osób związanych obecnie lub kiedyś z chrześcijaństwem czy buddyzmem traktuje je jako ćwiczenie prowadzące do poznania naszej najgłębsze natury.

Bohaterowie rozmowy, pochodzący z dwóch rożnych światów, Niemiec i Europy Wschodniej...

Książka przedstawia duchowość nie poprzez pryzmat wspaniałości, czy górnolotnych doświadczeń, lecz poprzez codzienne, normalne funkcjonowanie, które w rzeczywistości nie zawsze jest łatwe, miłe i przyjemnie.

Książka ukazuje, jak bardzo nasze oczekiwania co do świata przyczyniają się do utraty kontaktu z życiem takim, jakie ono w rzeczywistości jest, co w konsekwencji...

• Rozwojowe (na przyszłość)
  • 2020
  • Z polecenia
  • Papier
  • Rozwój Duchowy/Religie/Filozofia
  • Religion
  • ! BŚ
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Rozmowy o codzienności