Bercik i niuniuch

opowieści dla młodszych dzieci
Julia Różewicz
literatura czeska rozbita rodzina dzieciństwo

Moja recenzja:

Petra Soukupová to autorka wielu książek i scenarzystka, będąca najbardziej wyrazistych autorek czeskich. Jej scenariusze były wielokrotnie nagradzane, a debiut książkowy „Nad morze” uzyskał nominacje do bardzo prestiżowych czeskich nagród literackich. „Bercik i niuniuch” (cz. Bertík a čmuchadlo) to jej pierwsza książka dla dzieci, którą z powodzeniem mogą przeczytać także...

• Zrecenzowane
  • Czytamy z córką
  • My Precious!
  • Literatura czeska (i słowacka)
  • 2016
  • 2015
  • 2017

Dodaj cytat z książki Bercik i niuniuch