Pyszna środa

Czeska Bajka
Iva Procházková dla dzieci literatura dziecięca

CZARNY PIĄTEK
Maggie O’Dell część 7️⃣
Zamach terrorystyczny w centrum handlowym wywołuje ogromne zniszczenia, strach oraz co najgorsza śmierć. A co najgorsze wydarzenia w Mall of America to dopiero początek.
Czy połączone siły (O'dell i Morelli) zdołają powstrzymać sprawców zamachu.
Im więcej kartek się przeczyta tym więcej na jaw wychodzi niewygodnych tajemnic.
Wspaniała...

Pewnego dnia konduktor Młynek znajduje w pociągu kapelusz, nakręcanego pieska, robótkę ręczną i … niemowlę. Tak zaczyna się historia niezwykle pogodnej dziewczynki, Hesi, przy której nawet najbardziej rozwrzeszczane noworodki przestają płakać.

Z kolejowego magazynu rzeczy znalezionych zawsze uśmiechnięta dziewczynka trafia do przytułku dla maluchów, a następnie do Domu...

instagram @zaczytana.mama_books
Seria: Czeska Bajka
Wydawnictwo Afera
Rok wydania 2018
Oprawa twarda
Objętość chudzina (książki do 100 stron)
Dla Kogo dla samosi (dzieci w wieku 6-101 lat)
Ocena Ogólna...

CZECHYPOPOLSKU.PL
Znam dziecko, któremu zapaliły się wszystkie żarówki w głowie w czasie Pysznej środy Ivy Procházkovej. Dotąd polskie Basie o wizytach na basenie równie nudne i bezkształtne dla dorosłego, co dla dziecka. To ostatnie jedynie jeszcze poznawczo nie ogarnia mizery twórczej quasi-dydaktycznych bajek o niczym. Przychodzi jednak strzał, prawdziwe działo, w...

Dyskusje

• Dla dzieci
  • 2020
  • Czytamy z córką
  • 2021
  • Literatura dziecięca
  • Dziecięce
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki Pyszna środa