Tajemnica pożarów

Martin Widmark Wydawnictwo: Zakamarki Cykl: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 23) literatura dziecięca
Brandkårsmysteriet
Barbara Gawryluk
Zakamarki
Barbara Gawryluk Helena Willis
Brandkårsmysteriet
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 23)
literatura dziecięca
Barbara Gawryluk
Barbara Gawryluk Helena Willis

10/10

"Tajemnica pożarów" przybliża rolę i zadania strażaków i ekspertów przeciwpożarowych. Którego dzieciaka nie interesuje zawód policjanta, strażaka? Tutaj poznajemy podział jaki panuje w straży, o to jak dbają o sprzęt, mundur. Później poznają rodzaje gaśnic i zasady bezpieczeństwa, czyli informacje jak najbardziej przydatne. Potem należy jednak rozwiązać zagadkę. Kto stoi za...

Książka napisana w sposób dostosowany do młodego czytelnika czy też słuchacza, który jeszcze nie potrafi czytać. Minusem tej książki jest umiejscowienie ilustracji. Niektóre nie odpowiadają temu, co aktualnie dzieje się w książce, co jest mylące dla małych dzieci.

92 strony przeczytalam w godzine

Kupując tą książkę trochę się bałam że będzie przeciętna i nudnawa. Ale bardzo miło byłam zaskoczona bo okazało się że książka jest bardzo ciekawa, szybko się ją czyta i naprawdę wciąga dzieciaki. Książka może nie jest językowym majstersztykiem jak u Grzegorza Kasdepki i może nie ma takiego morału i przesłania jak w niektórych bajkach ale jest bardzo fajną pozycją. Zaraz...

Lasse i Maja znów na tropie!Już po osobach można się skapnąć kto jest tajemniczym podpalaczem:)
Ps.Jest zapowiedziana nowa część śledztw Lassego i Maji pt:"Tajemnica więzienia"

TAJEMNICZE !!!!!!!!!!!!😀😀😀😀😀

• 2018
  • Z biblioteki
  • 2019
  • 2015
  • Książki dla dzieci

Dodaj cytat z książki Tajemnica pożarów