Graj jak arcymistrz

2002-01-01
Beata Juraszek-Kopacz
szachy

więcej Więcej

Druga książka royjskiego arcymistrza, Aleksandra Kotowa. W wielu miejscach podobna do pierwszej, chociaż nieco bardziej skupia się na ocenie pozycyjnej różnych partii.

Początkującemu szachiście może sprawiać problemy, ponieważ posiada niewiele diagramów i wymusza dogłębne wczytywanie się w pozycje. Plusem za to jest obszerny komentarz do każdej pozycji, zapisany przez...

Klasyczny już podręcznik uczący podstaw gry środkowej w szachach z pewnością warty przeczytania dla każdego szachisty, który chce doskonalić swoje umiejętności.

Bardzo dobra książka, dla szachistów, którzy chcą się kształcić w tej królewskiej grze! Pomogła mi ona! W któreś wakacje ćwiczyłam z nią i we wrześniu już o wiele lepiej!

• Szachy
  • Przeczytane dawno temu
  • Domowa biblioteczka
  • Przeczytane dawne
  • Hobby
  • Chcę kupić

Dodaj cytat z książki Graj jak arcymistrz