Zrób to sam

hobby
83-213-3001-0
Andrzej Machalski, Jan Guzera, Władysław Nagel, Rajmund Sosiński, Jan Wojeński
majsterkowanie wyposażenie mieszkania

Dzisiaj już do niej nie zaglądam. Na youtube porady lepsze i konkretniejsze. Kiedy ją kupiłem, a to było dawno temu, wielokrotnie była nieprzydatna - nie tyle z powodu złych wskazówek, a z braku dostępności materiałów, z których korzystał autor- w roku 1985 łatwiej było kupić ocet niż urządzenie do malowania natryskowego.

Dla ludzi o specyficznych zainteresowaniach lepsza, niż wiele powieści ;).

Przeglądałam kiedyś tę pozycję i nie mam pojęcia, co się z nią stało. Stała na półce u mojego ojca. Zawierała wiele bardzo przydatnych porad w zakresie majsterkowania. Jednak to nie ona nauczyła mnie posługiwania się młotkiem, wiertarką, pędzlem czy szpachelką ;)

Przydatny poradnik dla osób lubiących samemu coś wykonywać w domu lub majsterkować lub chcących wiedzieć czy fachowiec nie wciska nam "kitu". Sporo różnorakich tematów, dużo rysunków i fotografii ułatwiających zrozumienie tego o czym jest napisane. Z uwagi na upływ czasu (przewodnik napisany dosyć dawno) część rzeczy da się wykonać pewnie i w inny niż opisany tu sposób....

Polecam.

• Poradniki
  • Kulinaria, szycie, robótki ręczne, majsterkowanie
  • Poczekalnia
  • 2011
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki Zrób to sam