Zrób to sam

Andrzej Machalski, Jan Guzera, Władysław Nagel, Rajmund Sosiński, Jan Wojeński
majsterkowanie wyposażenie mieszkania

Kiedyś często była używana, dzisiaj rzadziej, ale polecam

Kiedyś często była używana, dzisiaj rzadziej, ale polecam

Dzisiaj już do niej nie zaglądam. Na youtube porady lepsze i konkretniejsze. Kiedy ją kupiłem, a to było dawno temu, wielokrotnie była nieprzydatna - nie tyle z powodu złych wskazówek, a z braku dostępności materiałów, z których korzystał autor- w roku 1985 łatwiej było kupić ocet niż urządzenie do malowania natryskowego.

Dla ludzi o specyficznych zainteresowaniach lepsza, niż wiele powieści ;).

Dla ludzi o specyficznych zainteresowaniach lepsza, niż wiele powieści ;).

Przeglądałam kiedyś tę pozycję i nie mam pojęcia, co się z nią stało. Stała na półce u mojego ojca. Zawierała wiele bardzo przydatnych porad w zakresie majsterkowania. Jednak to nie ona nauczyła mnie posługiwania się młotkiem, wiertarką, pędzlem czy szpachelką ;)

Przydatny poradnik dla osób lubiących samemu coś wykonywać w domu lub majsterkować lub chcących wiedzieć czy fachowiec nie wciska nam "kitu". Sporo różnorakich tematów, dużo rysunków i fotografii ułatwiających zrozumienie tego o czym jest napisane. Z uwagi na upływ czasu (przewodnik napisany dosyć dawno) część rzeczy da się wykonać pewnie i w inny niż opisany tu sposób. Wadą publikacji jest brak najprostszego nawet skorowidza (jest tylko spis treści). Szukając czegoś konkretnego trzeba jednak przeglądnąć sporo tekstu.

Polecam.

Polecam.

• Poradniki
  • Ulubione :-D
  • Różne
  • IV. Studia I 2007-2011
  • Czekające

Dodaj cytat z książki Zrób to sam