Bach: Music in the Castle of Heaven

Data 1. wydania:
2013-01-01
angielski
Inne

Ukazało się już polskie wydanie (PWM 2021). Książka zachwyci wszystkich melomanów. Nie dość, że ciekawie opowiedziana biografia mistrza (bogate tło historyczne), to jeszcze autor jako ceniony dyrygent przeprowadza nas przez dzieła Bacha. Rewelacyjnie jest słuchać np. pasji wg św. Mateusza i równocześnie czytać komentarz sir Gardinera.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Bach: Music in the Castle of Heaven