Odgadnij, kim jestem

Megan Maxwell Wydawnictwo: Amber Cykl: Odgadnij, kim jestem (tom 1) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Adivina quién soy
Ewa Ratajczyk
Amber
romans miłość seks erotyka fantazje pragnienia
Adivina quién soy
Odgadnij, kim jestem (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Ewa Ratajczyk
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
romans miłość seks erotyka fantazje pragnienia

Troche słabsze od "Proś mnie o co chcesz", ale i tak cała seria bardzo mnie wciągneła i bardzo mi się podobała :)
W końcu główna bohaterka nie jest nieśmiałym dziewczątkiem tylko perwesyjną, pewną siebie kobitką ;)
Także POLECAM!!!

Zachęcona serią "Proś mnie o co chcesz" sięgnęłam po kolejną serię autorki i jakeś jest moje rozczarowanie, kiedy przez większość książki tak na prawdę nic się nie dzieje. No ja pierdzeiele no...... Dziwi mnie to, ponieważ ta seria ma tylko 4 tomy, a poprzednia miała ich 6, więc spodziewałam się nieco więcej akcji, więcej scen.... no po prostu więcej... mam nadzieje, że...

Już od dawna nie spotkałam tak wkurzającej, głównej bohaterki. Czasami, aż chciało się odłożyć książkę byle tylko od niej odpocząć. Natrętna, egoistyczna do granic i nie rozumiejąca słowa "Nie"; głupia lala, która myśli, że wszystko się jej należy. Ogólnie Książka nie była by zła, ale niestety dużo traci przez tą postać.

Yanira ma dwadzieścia pięć lat, mieszka na Teneryfie, śpiewa w hotelach i jest singielką. Do tej pory nie spotkała nikogo, z kim mogłaby związać się na stałe. Nie stroni jednak od związków z mężczyznami.
Gdy nadarza się okazja, aby pracować na statku wycieczkowym kursującym po Morzu Śródziemnym, razem z przyjaciółką decyduje się na tę przygodę.
Na pokładzie roi się od...

Początek mi się podobał, ale kiedy doszło do akcji głównej- pracy na statku to nagle zrobiło się nudno i nijako. Bezsensowne jest w tej książce to, że Yanira ubzdurała sobie że Dylan jest gejem, a mimo to przez całą książkę próbuje go na siłę zaciągnąć do łóżka. A czemu jest gejem? (uwaga:) bo jest czysty i zadbany! pije wodę ze szklanki, a nie z gwinta! i w trakcie pracy...

Nie dziwię się, że ta książka jest na liście bestsellerów :)
Naprawdę dobra, wciągająca i lekka w czytaniu i odbiorze.
Już nie mogę się doczekać, aż sięgnę po jej kolejne części.
Polecam!

Na półkach: , , , ,

Nie porównywałabym tej książki do Greya, a na pewno nie pod względem fabularnym. Początek trochę nijaki, później się rozkręca, i nie powiem parę rzeczy pozytywnie mnie zaskoczyło i rozśmieszyło, ale to nie to. Jakoś ciężko mi będzie sięgnąć po kolejne części a chciałabym je przeczytać aby sprawdzić czy nie za szybko pośpieszyłam się z mało przychylną oceną:)

Słaba

Brazylijskie telenowele mają więcej polotu... nie spodziewałam się wiele- jak przy każdym tego typu romansidle, ale autorka przeszła samą siebie.

Dyskusje

• E-book
  • 2018
  • 2016
  • 2015
  • Erotyk
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Odgadnij, kim jestem