Odgadnij, kim jestem

Okładka książki Odgadnij, kim jestem Megan Maxwell
Okładka książki Odgadnij, kim jestem
Megan Maxwell Wydawnictwo: Amber Cykl: Odgadnij, kim jestem (tom 1) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Odgadnij, kim jestem (tom 1)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Adivina quién soy
Amber
2015-09-29
2015-09-29
Ewa Ratajczyk
romans miłość seks erotyka fantazje pragnienia

Zachęcona serią "Proś mnie o co chcesz" sięgnęłam po kolejną serię autorki i jakeś jest moje rozczarowanie, kiedy przez większość książki tak na prawdę nic się nie dzieje. No ja pierdzeiele no...... Dziwi mnie to, ponieważ ta seria ma tylko 4 tomy, a poprzednia miała ich 6, więc spodziewałam się nieco więcej akcji, więcej scen.... no po prostu więcej... mam nadzieje, że kolejne części będą lepsze.

Już od dawna nie spotkałam tak wkurzającej, głównej bohaterki. Czasami, aż chciało się odłożyć książkę byle tylko od niej odpocząć. Natrętna, egoistyczna do granic i nie rozumiejąca słowa "Nie"; głupia lala, która myśli, że wszystko się jej należy. Ogólnie Książka nie była by zła, ale niestety dużo traci przez tą postać.

Yanira ma dwadzieścia pięć lat, mieszka na Teneryfie, śpiewa w hotelach i jest singielką. Do tej pory nie spotkała nikogo, z kim mogłaby związać się na stałe. Nie stroni jednak od związków z mężczyznami.
Gdy nadarza się okazja, aby pracować na statku wycieczkowym kursującym po Morzu Śródziemnym, razem z przyjaciółką decyduje się na tę przygodę.
Na pokładzie roi się od atrakcyjnych mężczyzn, ale Yanirze wpada w oko Dylan - tajemniczy i nieprzystępny magazynier, który mimo usilnych prób Yaniry by zwrócić na siebie uwagę, całkowicie ją ignoruje. Zbieg okoliczności sprawia, iż Yanira dochodzi do wniosku, że Dylan jest gejem. Mimo tego dziewczyna nie jest w stanie wyrzucić go sobie z głowy. A gdy mu wyznaje, że wie o jego preferencjach seksualnych, Dylan zaczyna inaczej się zachowywać. Yanira nie wie jednak, że wkrótce zabierze ją w podróż przez świat doznań, które przekroczą nawet jej fantazje. Lecz nie wyjawi jej prawdy o sobie.

Na pokładzie roi się od...

Początek mi się podobał, ale kiedy doszło do akcji głównej- pracy na statku to nagle zrobiło się nudno i nijako. Bezsensowne jest w tej książce to, że Yanira ubzdurała sobie że Dylan jest gejem, a mimo to przez całą książkę próbuje go na siłę zaciągnąć do łóżka. A czemu jest gejem? (uwaga:) bo jest czysty i zadbany! pije wodę ze szklanki, a nie z gwinta! i w trakcie pracy na statku zakłada rękawiczki, a później, o zgrozo KREMUJE DŁONIE :o no gej na bank !! logika ! wiadomo przecież że prawdziwy hetero musi być brudny, śmierdzący i walić browce z gwinta ;P Zakończenia brak, książka w pewnym momencie się urywa, zostawiając nas z miną w stylu "yyyy to koniec? aha, no ok". Mocno średnia...

Nie porównywałabym tej książki do Greya, a na pewno nie pod względem fabularnym. Początek trochę nijaki, później się rozkręca, i nie powiem parę rzeczy pozytywnie mnie zaskoczyło i rozśmieszyło, ale to nie to. Jakoś ciężko mi będzie sięgnąć po kolejne części a chciałabym je przeczytać aby sprawdzić czy nie za szybko pośpieszyłam się z mało przychylną oceną:)

Słaba

Słaba

Nie dziwię się, że ta książka jest na liście bestsellerów :)
Naprawdę dobra, wciągająca i lekka w czytaniu i odbiorze.
Już nie mogę się doczekać, aż sięgnę po jej kolejne części.
Polecam!

Nie dziwię się, że ta książka jest na liście bestsellerów :)
Naprawdę dobra, wciągająca i lekka w czytaniu i odbiorze.
Już nie mogę się doczekać, aż sięgnę po jej kolejne części.
Polecam!

Troche słabsze od "Proś mnie o co chcesz", ale i tak cała seria bardzo mnie wciągneła i bardzo mi się podobała :)
W końcu główna bohaterka nie jest nieśmiałym dziewczątkiem tylko perwesyjną, pewną siebie kobitką ;)
Także POLECAM!!!

Także POLECAM!!!

Nimfomańska wersja erotyku o 26 latce, która lubi sex również w wersji swingerskiej. Kolejne przygody damsko męskie pozwalają jej trafić na najlepszego partnera. Poziom Blanki Lipińskiej. Słabe.

• 2016
  • Romans

Dodaj cytat z książki Odgadnij, kim jestem