Noc patagonów

Okładka książki Noc patagonów
Michał Młotek Wydawnictwo: Księgarnia Poszukiwacza powieść przygodowa
powieść przygodowa
Księgarnia Poszukiwacza
2015-06-29
2015-06-29
eksploracja Księgarnia Poszukiwacza Michał Młotek Noc patagonów patronat poszukiwanie skarbów skarb Z dziennika odkrywcy

wahałam się co do oceny (dobra czy przeciętna). Nie jestem fanem historii, poszukiwanie skarbów nie jest moim konikiem ale! Historia iławskiego poszukiwacza ujęła - napisana jest bardzo przystępnym językiem, autor nie narzuca swoich racji, delikatne wskazówki co do miejsc i sposobów są totalnie na miejscu! Muszę przyznać że po tych stu stronach czuję pewien niedosyt.. to jakby wstęp do dobrej, ciekawej powieści :)

Pewien poszukiwacz skarbów dowiaduje się o znalezionej przez znajomego w czasie prac w ogrodzie złotej monecie z 1634 r. Wiadomością dzieli się z przyjacielem, częstym towarzyszem poszukiwawczych wypraw. Intuicja podpowiada im, że cenne znalezisko może być fragmentem większego depozytu.

Więcej na:

Więcej na:

Nie przypadła mi do gustu ze względu na "mądrości" autora. Przygody opisane w ciekawy sposób szczególnie dla poszukiwaczy skarbów

Wracam do niej za każdym razem .

Wracam do niej za każdym razem .

Dodaj cytat z książki Noc patagonów