Tomek Łebski - niezły szczęściarz

Okładka książki Tomek Łebski - niezły szczęściarz
Liz Pichon Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Tomek Łebski (tom 7) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Tomek Łebski (tom 7)
Zielona Sowa
2015-01-01
2015-01-01

podobała mi się

podobała mi się

Szczerze mówiąc... beznajdziejnaaa... BARDZO nie polecam. Strasznie słaba literatura, spodoba się tylko dzieciom które bardzo mało czytają i niczego lepszego nie dadzą rady przeczytać. Nie wiadomo o co chodzi, nie idzie się połapać. Książka nudząca, a po przerwie w czytaniu nie pamiętałam ani trochę, co było wcześniej. (Czytałam 5 letniej siostrze, ona to już wogłole nie miała pojęcia o co chodzi.)

rysunki z sznurka, ekstra pomysł

rysunki z sznurka, ekstra pomysł