Dyskusje o książce Cesarzowa wdowa Cixi. Konkubina, która stworzyła współczesne Chiny

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
32 tyg. temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2020. Temat na listopad
nie udało mi się "zaliczyć" wszystkich kategorii wyzwania LC 2020, ale mimo to, udział w nim uważam za bardzo fajną zabawę. Dotąd nie czytałam książek wg jakiegokolwiek klucza, wybieram raczej to, co lubię, lub to, co mnie zaintryguje, zaciekawi. Musiałam więc zmienić swoje przyzwyczajenia i okazało się to miłą odmianą. Ubiegłoroczne już wyzwanie, było dla mnie okazją do...
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Czerwiec 2017 )
 Miasteczko Salem Miasteczko Salem  Martwa strefa Martwa strefa W końcu dorwałem :-)
6 lata temu
Wymienię/Sprzedam (Maj 2017)
Wymienię lub sprzedam:  Chłopak, który chciał zacząć od nowa  P.S. I Like You  Zaplątani  Ogień, który ich spala  Raze  Tylko ty mnie zrozumiesz  Twoim śladem ...
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( grudzień 2016 )
Super. Miałam chętkę na Cathy Glass ale u mnie niestety nie było. Miłej lektury.
7 lata temu
Pokazuje 6 z 12