Ogień, który ich spala

Brittainy C. Cherry Wydawnictwo: Filia Cykl: Elements. Żywioły. (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The Fire Between High & Lo
Data 1. wydania:
2016-03-25
9788380751927
Katarzyna Agnieszka Dyrek
Filia
dziewczyna książki dla młodzieży literatura dla młodzieży nastolatka poszukiwanie szczęścia poszukiwanie własnej tożsamości samotność szkoła trauma uczucie
The Fire Between High & Lo
Elements. Żywioły. (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
9788380751927
Katarzyna Agnieszka Dyrek

Według mnie gorsza od 1cz i 4cz (3 jeszcze nie czytałam).

Do pewnego momentu była moją ulubioną książką tej serii. Niestety w pewnym momencie coś mi zaczęło nie pasować.

Sama historia jak zwykle wzruszająca i ciekawa. Wydaje mi się, że chodzi mi bardziej o relacje między głównymi bohaterami. Czułam chemię między nimi więc to nie w tym problem. Ale coś mi w niej...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Słaba część. Irytowała mnie bohaterka i chamskie teksty Lo. Jakoś niekoniecznie mi się podobała.

Słabsza niż pierwsza część, ale nadal ciągle dobra. Czyta się szybko i nie odczuwa nudy, ale nie mogę pozbyć się wrażenia, że z tej zgoła ciekawej historii, można było wyciągnąć coś więcej.

Męczyłam się z ta historią, za dużo na raz się dzieje i bez ładu i składu.

Ciężko czytało mi się tę książkę. Uwielbiam pisarkę za jej styl, kreacje, łatwość, z jaką wyraża emocje, ale w tej powieści nie mogłam się odnaleźć. Nie mogłam odnaleźć drogi do rozumowania żadnej z postaci. Mało tego akcja jak i odczucia były chaotyczne, często sprzeczne ze sobą. Fabuła ciekawa, ale to wszystko. Z ulgą skończyłam ją czytać.

Nie była to najlepsza książka autorki, ale mimo to spedziłam bardzo przyjemnie czas.
Zabrakło mi emocji, na które tak liczyłam. Co rzadko się zdarza czytając książki Brittainy C. Cherry, nie spłynęła mi ani jedna łza. Może następnym razem....

trochę się zawiodłam.. historia absolutnie mi się podobała, ale dla mnie to trochę za mało..

Książka bardzo dobrze napisana, przez co czytanie jej było przyjemnością.

Bohaterów polubiłam od razu i życzyłam im jak najlepiej, momentami ich zachowanie było dla mnie nie zrozumiałe, ale zupełnie mi to nie przeszkadzało.

Fabuła bardzo mi przypadła do gustu. Książka porusza ciężki temat równocześnie czyniąc z jej magiczną historię, która skrada wasze...

Logan ma niełatwo w życiu. Wychowany przez matkę narkomankę i ojca, zdecydowanie typa spod ciemnej gwiazdy, nic dziwnego, że się trochę chłopak pogubił. Na szczęście ma przyjaciółkę, Alyssę, która go akceptuje takim, jakim jest i wspiera go w trudnych momentach. Demony Logana jednak stają na przeszkodzie ich relacji... Czy to koniec ich wspólnej historii?
Ta opowieść...

Kiedy otacza Cię ciemność i wydaje się ze za chwile sięgniesz dna, uwierz w to ze w Twoim życiu może pojawić się światło.
Każdemu z nas czegoś brakowało, jednak razem mieliśmy wszystko. Z obojgiem było coś nie tak, ale obok siebie czuliśmy, ze wszystko jest jak należy. Byliśmy jak spadające gwiazdy przecinajace nocne niebo w poszukiwaniu życzenia, modlące się o lepsze...

2 203
    1 242