Dyskusje o książce Po stronie Kanaanu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Ja sie zaglebiam w swiat Walii. Swietna ksiazka, ktorej niestey tutaj jeszcze nie ma: "Bred of Heaven" Jasper Rees. O walijskich korzeniach i o tym jak determinacja sprawia ze mozemy osiagnac wszystko! Duzo informacji o Walii jakiej jeszcze nie znalam. Schodzi mi z czytaniem dluzej niz zwykle bo nie moge sie oprzec googlowaniu wiekszosci informacji - czy to geograficznych...
1 rok temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Sierpień 2020)
Ostatnio dostałam książkę  Babel. W dwadzieścia języków dookoła świata Babel. W dwadzieścia języków dookoła świata. Już zabrałam się za czytanie i jak na razie zapowiada się interesująca podróż.
3 lata temu
Stosiki, które ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (lipiec 2020)
W lipcu przyszło do mnie niewiele książek, za to wiele sprezentowałam. Kupiłam podobno najlepszą książkę kontrowersyjnego Michela Houllenbecqa:  Mapa i terytorium Mapa i terytorium Udało mi się upolować na Allegro dotychczas niedostępną powieść Sebastiana Barry'ego  Po stronie Kanaanu
Czytamy w weekend
Dość szybko się muszę więc czytam tylko kilka rozdziałów z danej książki w tygodniu. Z drugiej strony mam sporo czasu na czytanie więc czytam sporo książek naraz.