Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.29 zł

Nie zmienił się tylko blond

Patronat LC
Agata Przybyłek Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Nie zmienił się tylko blond (tom 1) Seria: seria z babeczką literatura piękna
Czwarta Strona
literatura polska
Nie zmienił się tylko blond (tom 1)
literatura piękna
seria z babeczką
literatura polska

Oficjalne recenzje i

Świat stanął na głowie - głowie w kolorze blond

Link do recenzji

U mnie dziś historia Iwonki, bohaterki książki "Nie zmienił się tylko blond" Agaty Przybyłek. Kobieta przyciąga problemy jak magnes, ma męża i czwórkę dzieci. W pewnym momencie jej życie wywraca się do góry nogami, mąż ma kochankę, a ona sama w wieku 37 lat dowiaduje się, że zostanie babcią. Kobieta musi od nowa ułożyć sobie życie.
"Nie zmienił się tylko blond" to...

Bardzo pozytywna, zabawna i miejscami wzruszająca powieść o tym, że nie warto tracić wiary i marzeń ❤️

Książka łatwa, lekka i przyjemna. Wiele śmiesznych momentów.

Na półkach: , , , , ,

Przyjemnie się czytało o perypetiach głównej bohaterki, dużo zabawnych sytuacji, generalnie fajna książka na chwilę relaksu. Polecam.

Przeczytalam, ale tylko dlatego, ze nie mam w zwyczaju odkladac ksiazek. Ogolnie historyjka fajna, ale glowna bohaterka infantylna i denerwujaca, jesli takiei lubicie - polecam! Ja w kazym razie za kolejne czesci podziekuje...

Muszę przyznać, że podobała mi się ta historia! Lekka i pełna humoru książka, która nie zapada bardzo w pamięć ale na pewno można przy niej się dobrze bawić. Sytuacja głównej bohaterki wcale nie jest do śmiechu - rozwód, przeprowadzka, kłopoty z dziećmi. Nie wiem co zrobiłabym na jej miejscu... Iwona chociaż czasami jest nieporadna i spadają na nią same nieszczęścia, jest...

Przeczytałam, czy sięgnę po następne części, nie wiem.

Powieść, która wzbudza mnóstwo emocji. Główna bohaterka doprowadzała mnie do szału, że jest taka niezorganizowana, rozmemłana, beztroska, a w dodatku pechowa. Ciężko mi uwierzyć, że jednej osobie może przydarzyć się tyle plag egipskich. Kilka wymienię:
1. Syn Antoś jadąc na rowerku, staranował palącego się grilla. Kiełbasę szlag trafił.
2. Tenże Antoś został skutecznie...

Może już znacie, bo było już jedno wydanie z inną okładką, ja nie znałam, więc jak się trafiło w postaci audiobooka, od razu przykuło moją uwagę.🎧❤

Pełna humoru i dobrej aury książka, o kobiecie, która na nowo musi poukładać sobie życie. Lekka, budząca dobre odczucia. Czyta się/ słucha z przyjemnością ❤❤

Przeczytałam najpierw książkę a potem recenzje innych użytkowników (te słabe, bo w tą stronę też idą moje uczucia) i faktycznie strata czasu na czytanie mam jeszcze 2 części, bo dostałam na urodziny, ale nie wiem czy po nie sięgnę).
Nawet nie chce mi się wymieniać nierealnych rzeczy.

Nie polecam i tyle. Jest dużo więcej wartościowych powieści na rynku, więc szkoda na takie...

• 2019
  • 2020
  • E-book
  • 2020
  • 2018

Dodaj cytat z książki Nie zmienił się tylko blond