Zmyślacz

Eliza Piotrowska Wydawnictwo: Muza Seria: Poczytajki pomagajki interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Muza
dla dzeci
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Poczytajki pomagajki
dla dzeci

Prosta, wzruszająca historia o Pawle, chłopcu o bardzo bogatej wyobraźni, który wykorzystuje ją, by stworzyć kogoś, kogo chłopiec nigdy nie miał... Dobrze napisana historia, z prawdziwymi emocjami (czasem ledwo uda się powstrzymać lekko łamiący głos przy głośnym czytaniu) - i dla najmłodszych, i tych trochę starszych.

To książeczka o Pawle, który aby pozyskać zainteresowanie i akceptację kolegów wymyślał nieprawdopodobne historie.

Kiedy koledzy odkryli, że jego historie to fikcja a na dodatek, że Paweł nie ma taty zaczęli mu dokuczać. Paweł zawstydził się tak bardzo, że przestał mówić cokolwiek. W klasie nie było już słychać barwnych opowieści i śmiechu jako reakcji na nie. Było szaro,...

Książka rewelacja, dla dzieci z bujną wyobraźnią, jak i dla tych bez wyobraźni. Dla dzieci mających tatusiów i dla tych którzy ich nie mają... przekonajcie się sami co może wyniknąć z posiadania arcy wybujałej wyobraźni :D

Znacie kogoś, kto potrafi cudownie opowiadać i przedstawiać pewne historie w sposób niezwykle intrygujący, aż chce się go słuchać dniami i nocami? A może macie obok siebie osobę, która ewidentnie zmyśla? Nie skreślajcie jej od razu, kiedy tylko dostrzeżecie, że opowiada bzdury, ponieważ najczęściej za jej zachowaniem kryje się coś więcej. Warto to wydobyć, dowiadując się,...

Paweł zawsze opowiadał nieprawdopodobne historie, których bohaterem był jego tata na dodatek miał talent i wspaniale je opowiadał. Jednak w końcu dzieci z klasy przyłapały go na zmyślaniu i od tej pory Paweł przestał opowiadać historie i w klasie zrobiło się nagle smutno i tak jakoś cicho. Pod koniec roku szkolnego dzieci miały zrobić przedstawienie i poproszono Pawła o to ...

• Literatura polska
  • Książki dla dzieci/młodzieżowe