Odzyskane szczęście

Abbi Glines Wydawnictwo: Cykl: Rosemary Beach (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Simple Perfection
Data 1. wydania:
2013-01-01
szczęście miłość
Simple Perfection
Rosemary Beach (tom 6)
literatura obyczajowa, romans
szczęście miłość

Związek Woodsa i Delli to jeden z tych, o których wiadomo, że będą trwać wiecznie. Tych dwoje jest dla siebie stworzonych i wydaje się, że ich miłość przetrwa wszystkie przeciwności.
Woods stawia pierwsze kroki w roli szefa rodzinnego interesu. Czeka go wiele niełatwych decyzji i chociaż świetnie sobie radzi, wprowadzanie nowych reguł nie wszystkim się podoba. Czy uda mu...

Tautaj poplakalam sie na smierci Jace, nie wiem, czy kiedykolwiek mogłabym wybaczyć jego kobiecie za to co zrobiła.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Chyba nigdy nie czytałam tak długo książki jak tej A taka mini 😛

Piękna seria.
Tom 4 i 5 wbijają w fotel.
Ale skupmy się na 5.

Chyba do końca życia będę zaskakiwania historiami szkód, jakie wywołują w swoich dzieciach ludzie, którzy nigdy nie powinni być rodzicami. Niezależnie od tragedii życiowych, jeśli przeznaczenie skłania nas do czegoś, nie powinno się mu sprzeciwiać.
Mroczne sekrety Delli nie dają jej o sobie zapomnieć, ale...

Ta część kompletnie mnie zszokowała.
Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy.
Jest tutaj wszystko od szczęścia do rozpaczy. Książka jest mega wciągająca i tej części na pewno nie można pominąć.
Pokazuje, że nawet w książkach nie zawsze może być wszystko idealne.
Nie mogę się doczekać już co będzie w dalszej części. Polecam.

Myślałam że będzie to lekka, przyjemna lektura a już od połowy książki chciałam ja skończyć.
Bardzo przekolorowana relacja miedzy Woodsem a Della. Aż za bardzo. Już się nie mogę doczekać kiedy i tej książce zapomnę.
Kupiłam ja na szczęście na wyprzedaży i mam ochotę rzucić w kąt i jej nie ruszać nigdy więcej.

Jak dla mnie za dużo wątków związanych z seksem albo inaczej to ujmę za dużo opisów (powinny poruszać wyobraźnię ale nie zaglądać do cudzych łóżek i fantazji. ) pomijając to bardzo fajna książka, kontynuacja historii ludzi z Rosemary. Kolejna opowieść o kolejnej parze która musi się "dotrzeć " żeby być razem . Muszą przejść przez piekło żeby znaleźć się w niebie.

Ta seria mnie wykończy. Skradła mi całą uwagę, czytam rano przed pracą, w przerwie śniadaniowej, do obiadu i aż do późnej nocy. Nie mogę się od niej oderwać.
Życie Woodsa stanęło na głowie odkąd poznał Dellę, znalazł miłość i podjął decyzje dotyczące jego przyszłości. Niestety w tej części jego codzienność ponownie się zmienia, gdyż ojciec zmarł, a Woods musi sobie poradzić...

Ostatnie części była tak wciągające, czyli Rush i Blaire, a te dwie książki historii Woodsa po prostu mnie znudziły. Jakoś tak sztucznie mi się to czytało i bez większego zaangażowania. Wszystko inne było ciekawsze.

Woods stawia pierwsze kroki w roli szefa rodzinnego interesu. Czeka go wiele niełatwych decyzji i chociaż świetnie sobie radzi, wprowadzanie nowych reguł nie wszystkim się podoba. Czy uda mi...

Dyskusje

2 522