Odzyskane szczęście

Abbi Glines Wydawnictwo: Cykl: Rosemary Beach (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Simple Perfection
Data 1. wydania:
2013-01-01
szczęście miłość
Simple Perfection
Rosemary Beach (tom 6)
literatura obyczajowa, romans
szczęście miłość

Chyba nigdy nie czytałam tak długo książki jak tej A taka mini 😛

Piękna seria.
Tom 4 i 5 wbijają w fotel.
Ale skupmy się na 5.

Chyba do końca życia będę zaskakiwania historiami szkód, jakie wywołują w swoich dzieciach ludzie, którzy nigdy nie powinni być rodzicami. Niezależnie od tragedii życiowych, jeśli przeznaczenie skłania nas do czegoś, nie powinno się mu sprzeciwiać.
Mroczne sekrety Delli nie dają jej o sobie zapomnieć, ale...

19458

Ta część kompletnie mnie zszokowała.
Nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy.
Jest tutaj wszystko od szczęścia do rozpaczy. Książka jest mega wciągająca i tej części na pewno nie można pominąć.
Pokazuje, że nawet w książkach nie zawsze może być wszystko idealne.
Nie mogę się doczekać już co będzie w dalszej części. Polecam.

Myślałam że będzie to lekka, przyjemna lektura a już od połowy książki chciałam ja skończyć.
Bardzo przekolorowana relacja miedzy Woodsem a Della. Aż za bardzo. Już się nie mogę doczekać kiedy i tej książce zapomnę.
Kupiłam ja na szczęście na wyprzedaży i mam ochotę rzucić w kąt i jej nie ruszać nigdy więcej.

Jak dla mnie za dużo wątków związanych z seksem albo inaczej to ujmę za dużo opisów (powinny poruszać wyobraźnię ale nie zaglądać do cudzych łóżek i fantazji. ) pomijając to bardzo fajna książka, kontynuacja historii ludzi z Rosemary. Kolejna opowieść o kolejnej parze która musi się "dotrzeć " żeby być razem . Muszą przejść przez piekło żeby znaleźć się w niebie.

Ta seria mnie wykończy. Skradła mi całą uwagę, czytam rano przed pracą, w przerwie śniadaniowej, do obiadu i aż do późnej nocy. Nie mogę się od niej oderwać.
Życie Woodsa stanęło na głowie odkąd poznał Dellę, znalazł miłość i podjął decyzje dotyczące jego przyszłości. Niestety w tej części jego codzienność ponownie się zmienia, gdyż ojciec zmarł, a Woods musi sobie poradzić...

Ostatnie części była tak wciągające, czyli Rush i Blaire, a te dwie książki historii Woodsa po prostu mnie znudziły. Jakoś tak sztucznie mi się to czytało i bez większego zaangażowania. Wszystko inne było ciekawsze.

Na półkach: , , , , ,

Związek Woodsa i Delli to jeden z tych, o których wiadomo, że będą trwać wiecznie. Tych dwoje jest dla siebie stworzonych i wydaje się, że ich miłość przetrwa wszystkie przeciwności.
Woods stawia pierwsze kroki w roli szefa rodzinnego interesu. Czeka go wiele niełatwych decyzji i chociaż świetnie sobie radzi, wprowadzanie nowych reguł nie wszystkim się podoba. Czy uda mi...

Na półkach: , , , ,

Na początku książka ta lekko mnie przymuszała,ale po pewnym czasie zaczęło się robić ciekawie. Jednakże po opisie książki spodziewałam się jakiejś historii romantycznej z dramatem w tle,a okazało się, że jest to książka bardziej o tematyce erotycznej niż romantycznej.

Nie przeszkadzają mi elementy erotyki w książce ale nie lubię gdy akcja książki stanowi tło dla erotyki. Dlatego tak słaba ocena z mojej strony

Dyskusje

2 397