Zostań ze mną. Tom 2

Okładka książki Zostań ze mną. Tom 2
J. Lynn Wydawnictwo: Amber Cykl: Zaczekaj na mnie (tom 3.2) Seria: New Adult literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Zaczekaj na mnie (tom 3.2)
New Adult
Stay With Me
Amber
2015-03-26
2015-03-26
Julia Wolin
tajemnica kłopoty przyjaciele miłość blizny romans zdrada

"Zostań ze mną. Tom 2 "to dalsza kontynuacja losów Calli i Jaxa.

Calla znajduje miłość i szczęście u boku idealnego i zniewalajacego Jaxa. Przy nim czuje się kochana, piękna, pożądana i bezpieczna. Jednak zakochanych czeka na drodze do szczęścia wiele przeszkód.

Okazuje się, że doskonały Jax skrywa przed ukochaną niejeden sekret, a dziewczynie z powodu matki grozi...

Na półkach: , , , ,

,,Zostań ze mną. Tom 1 i Tom 2"
Calla
Calla jest zamkniętą w sobie dziewczyną i bliską przyjaciółką Teresy.
„Otaczali mnie członkowie Drużyny Ciach (…) ja byłam Callą, przyjaciółką Drużyny. Nie dziewczyną, z którą można by flirtować.”
Dziewczyna na wiele blizn nie tylko na ciele ale też takich wewnętrznych, nie widocznych dla oka drugiej osoby.
Gdy okazuje się, że została z...

Totalnie nie rozumiem rozdzielania tak krótkich książek na dwie części! Mimo, że jest to już czwarty tom, to ja totalnie nie czułam się znudzona i nie miałam dosyć!

Połknęłam tą książkę w zastraszającym tępię. Po prostu tak wiele się dzieje i tak trzyma w napięciu... Już w tomie z Teresą byłam ciekawa jej historii bo podbiła moje serce. Polecam z całego serca.

,,Zostań ze mną. Tom 1 i Tom 2" to niestety nieco słabsza opowieść tej autorki, mimo bardzo intrygującego tła. Uważam, że historia Calli, jest bardzo smutna i ciekawa jednocześnie, ale to już nie jest to samo co pierwotne książki tej serii New Adult. Końcówka nadrabia całość, dlatego jedynie ona sprawia, że chciałam przeczytać drugi tom. Ogólnie też nie rozumiem podzielenia...

Oceniając pierwszy tom "Zostań ze mną" napisałam, że, to najlepsza książka J. Lynn. Otóż nie! Myliłam się. To ten tom jest tym najlepszym.
Dużo się dzieje w zasadzie przez cały czas. Ta książka wniosła świeżość do tej serii, inną jakość. Callia i Jax wkraczają w nową strefę swojej znajomości, ale niebezpieczeństwo ciągle depcze im (jej) po piętach. Oboje muszą...

Polecam!

Druga część opowieści o Calli i Jacksonie totalnie mną zawładnęła. Zakochałam się w tej parze. Mimo że dziewczyna popada w kłopoty przez swoją matkę, jej ukochany nie odstępuje jej na krok. Książka jest swietna, jak z resztą cała seria. Stanowczo polecam!

Było warto sięgnąć po drugą część! Po pierwszej nie miałam zbytnio ochoty, jednak 2 tom wynagrodził z nawiązką! Rozwinięcie historii, dużo się dzieje, fajne zakończenie, które zachęcił mnie do przeczytania dziejów pozostałych bohaterów. Polecam!

Bardzo mi się podobała ta książka i polecam niezdecydowanym :)

2 200
  • E-book