Zostań ze mną. Tom 2

J. Lynn Wydawnictwo: Amber Cykl: Zaczekaj na mnie (tom 3.2) Seria: New Adult literatura obyczajowa, romans
Stay With Me
Julia Wolin
Amber
tajemnica kłopoty przyjaciele miłość blizny romans zdrada
Stay With Me
Zaczekaj na mnie (tom 3.2)
literatura obyczajowa, romans
Julia Wolin
New Adult
tajemnica kłopoty przyjaciele miłość blizny romans zdrada

Połknęłam tą książkę w zastraszającym tępię. Po prostu tak wiele się dzieje i tak trzyma w napięciu... Już w tomie z Teresą byłam ciekawa jej historii bo podbiła moje serce. Polecam z całego serca.

,,Zostań ze mną. Tom 1 i Tom 2" to niestety nieco słabsza opowieść tej autorki, mimo bardzo intrygującego tła. Uważam, że historia Calli, jest bardzo smutna i ciekawa jednocześnie, ale to już nie jest to samo co pierwotne książki tej serii New Adult. Końcówka nadrabia całość, dlatego jedynie ona sprawia, że chciałam przeczytać drugi tom. Ogólnie też nie rozumiem podzielenia...

Oceniając pierwszy tom "Zostań ze mną" napisałam, że, to najlepsza książka J. Lynn. Otóż nie! Myliłam się. To ten tom jest tym najlepszym.
Dużo się dzieje w zasadzie przez cały czas. Ta książka wniosła świeżość do tej serii, inną jakość. Callia i Jax wkraczają w nową strefę swojej znajomości, ale niebezpieczeństwo ciągle depcze im (jej) po piętach. Oboje muszą...

Polecam!

Druga część opowieści o Calli i Jacksonie totalnie mną zawładnęła. Zakochałam się w tej parze. Mimo że dziewczyna popada w kłopoty przez swoją matkę, jej ukochany nie odstępuje jej na krok. Książka jest swietna, jak z resztą cała seria. Stanowczo polecam!

Było warto sięgnąć po drugą część! Po pierwszej nie miałam zbytnio ochoty, jednak 2 tom wynagrodził z nawiązką! Rozwinięcie historii, dużo się dzieje, fajne zakończenie, które zachęcił mnie do przeczytania dziejów pozostałych bohaterów. Polecam!

Bardzo mi się podobała ta książka i polecam niezdecydowanym :)

Jestem bardzo przyjemnie zaskoczona tą książką.

Duzo się w niej działo, ale najbardziej podobało mi się to, że romans miał wątek kryminalny. uwielbiam takie najbardziej!

Nie miałam wcześniej styczności z twórczością J. Lynn. Powieść "Zostań ze mną" czyta się niesamowicie szybko i lekko. Z niecierpliwością przekładałam strony. Autorka idealnie poprzeplatała ze sobą wątki. Główni bohaterowie mnie po prostu urzekli. Z chęcią poznałabym ich dalsze losy,bo pozostał pewien niedosyt i ciekawość. Na pewno sięgnę po całą serię New Adult oraz inne...

Uwielbiam całą serię ,,Zaczekaj na mnie,,-jest to moja ulubiona-ukochana seria na równi z
,,Of the Campus,,Elle Kennedy-( jeśli nie czytałeś- przeczytaj koniecznie :)
Oczywiście w dalszym ciągu moją ukochaną faworytką jest pierwsza część,,Zaczekaj na mnie,, o Avery i Camie ,ale ,,Zostań ze mną,, jest kolejnym potwierdzeniem mojej tezy, że cała seria jest cudowna...
Dalsze...

2 083