Dyskusje o książce Dziennik powstańca

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIANA / SPRZEDAŻ (GRUDZIEŃ 2023)
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/nFv5D/  Możliwy również zakup przez vinted i allegro
18 tyg. temu
Powstanie Warszawskie w literaturze. 10 książek o zrywie z 1944 roku
Witam. Szukam dobrej i wiarygodnej książki o Powstaniu Warszawskim, napisanej w dość przystępny sposób, tak by młodzież była wstanie przyswoić wiadomości w niej zawarte. Możecie polecić jakąś pasująca pozycję? Mam książkę Normana Daviesa ale to jest zbyt trudna książka jak na początek.
1 rok temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Styczeń 2019)
 Idiota  Beria. Prawa ręka Stalina  Samobójstwo Europy. Wielka wojna 1914-1918  Made in Poland  Dziennik powstańca  Siedmiu wspaniałych  Czterdzieści pięć lat, które wstrząsnęły Polską. Historia polityczna PRL
5 lata temu
Powstanie Warszawskie - prośba o polecenie ksiażki
Nie są to co prawda relacje dzień po dniu, ale serdecznie polecam te tytuły :)  Made in Poland  Ostatni. Historia cichociemnego Aleksandra Tarnawskiego, pseudonim "Upłaz"  Dziewczyny z Powstania
6 lata temu
8 lata temu
Książki o powstaniu warszawskim
Zdecydowanie polecam  Obłęd '44. Czyli jak Polacy zrobili prezent Stalinowi, wywołując powstanie warszawskie Obłęd '44. Czyli jak Polacy zrobili prezent Stalinowi, wywołując powstanie warszawskie Cała prawda o Powstaniu Warszawskim.
8 lata temu