Multi Level Marketing w działaniu. Najlepsze praktyki marketingu sieciowego

Okładka książki Multi Level Marketing w działaniu. Najlepsze praktyki marketingu sieciowego Randy Gage
Randy Gage Wydawnictwo: Studio Emka biznes, finanse
biznes, finanse
How to Build a Multi-Level Money Machine: The Science of Network Marketing
Studio Emka
2014-03-12
2014-03-12
Małgorzata Małecka
MLM marketing sieciowy multi level marketing

#798 - Multi Level Marketing w działaniu. Najlepsze praktyki marketingu sieciowego - Randy Gage - Wydawnictwo Studio EMKA
#358/52/2021

Książka ma 276 stron. Swoją premierę miała dnia 12.03.2014 roku. Jest to poradnik dotyczący biznesu i finansów poprzez działalność MLM.

Składa się on z pietnastu rozdziałów poświęconych zagadnieniom związanym z odnoszeniem sukcesu.

Najbardziej podobał mi się rozdział szósty - Szybki start.

"Bardzo wiele osób rezygnuje z marketingu sieciowego na samym początku kariery. Jak wspomniałem w rozdziale czwartym, pierwsze dwa tygodnie to decydujący okres, w którym podejmowane są decyzje, a pierwsze czterdzieści oseim godzin jest kluczowe."

Książka ta zyskała miano biblii marketingu sieciowego. Dowiesz się z niej, jak wybrać właściwą dla siebie firmę, dlaczego warto podjąć pracę w tym systemie zarabiania, oraz jak przygotować skuteczne prezentacje.

Dla mnie najważniejsza była część mówiąca o tym, jak przygotować swoich loderów do pracy i jak ich wdrażać w system.

Ta książka to moja nagroda za awans na stanowisko Lidera w Organic Life SA. Dziękuję za książkę Małgorzata Zając <3 <3 <3

Jeśli Ty taże pragniesz zostać liderem, serdecznie Cię zapraszam:

#358/52/2021

Kopalnia wiedzy o marketingu wielopoziomowym. Tytuł porusza problematykę podejścia do tematu, pracy z ludźmi, prezentacjach etc. Jest kilka informacji które osobiście odrzuciłem, ze względu na różnice pomiędzy Stanami a Polską, ale to tylko subiektywna sugestia. Polecam.

Świetna książka dla ludzi zainteresowanych MLM. Część informacji już wiedziałam, ale również sporo nowych rzeczy dowiedziałam się z książki. Recepty gotowe do wdrożenia.
Polecam

Polecam