Jak rozkręcić pierwszy krąg.Podstawy duplikacji w marketingu sieciowym.

Okładka książki Jak rozkręcić pierwszy krąg.Podstawy duplikacji w marketingu sieciowym.
Randy Gage Wydawnictwo: Złote Myśli biznes, finanse
biznes, finanse
Złote Myśli
2015-01-01
2015-01-01

#256 - Jak rozkręcić Pierwszy krąg - Randy Grage - Złote Myśli

#9/52/2020

"Wszystko co robimy, wiara do pierwsze kręgu - tego, w którym znajdujesz się ty sam."

Książka ta ma 70 stron i pomaga zrozumieć na czym polega duplikacja. Jest ona krótka i treściwa.

Omówienie zostały w niej najważniejsze zasady dotyczące tego, jak odnieść sukces działając w MLM, oraz co zrobićby ludzie stali się twoimi klientami i partnerami.

Na koniec najważniejsza dla mnie słowa z tej książki:
"W tym biznesie twoim najważniejszym zobowiązaniem jest samemu odnnosić sukcesy. Następnie, na drugim miejscu, wspierać ludzi, którzy są pod tobą, w ich dążeniu do sukcesu. Większość ludzi to wszystko miesza."

#256 - Jak rozkręcić Pierwszy krąg - Randy Grage - Złote Myśli

#9/52/2020

Zdecydowanie za mało informacji.

Zdecydowanie za mało informacji.

Pomocne w zrozumieniu na czym tak naprawdę polega praca w grupie i duplikacja. Jakie zachowania należny przekazywać.
Polecana dla MLMu, bardzo krótka i treściwa.

Polecana dla MLMu, bardzo krótka i treściwa.

Randy Gage Jak rozkręcić pierwszy krąg.Podstawy duplikacji w marketingu sieciowym. Zobacz więcej