Jak rozkręcić pierwszy krąg.Podstawy duplikacji w marketingu sieciowym.

Randy Gage Wydawnictwo: Złote Myśli biznes, finanse
Złote Myśli
biznes, finanse

#256 - Jak rozkręcić Pierwszy krąg - Randy Grage - Złote Myśli

#9/52/2020

"Wszystko co robimy, wiara do pierwsze kręgu - tego, w którym znajdujesz się ty sam."

Książka ta ma 70 stron i pomaga zrozumieć na czym polega duplikacja. Jest ona krótka i treściwa.

Omówienie zostały w niej najważniejsze zasady dotyczące tego, jak odnieść sukces działając w MLM, oraz co zrobićby...

Zdecydowanie za mało informacji.

Pomocne w zrozumieniu na czym tak naprawdę polega praca w grupie i duplikacja. Jakie zachowania należny przekazywać.
Polecana dla MLMu, bardzo krótka i treściwa.

• Rozwój, finanse, biznes, poradniki
  • Przeczytane w 2017r.

Randy Gage Jak rozkręcić pierwszy krąg.Podstawy duplikacji w marketingu sieciowym. Zobacz więcej