Zuzanna

Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Novae Res Cykl: Szukaj mnie wśród lawendy (tom 1) literatura piękna
Novae Res
Agnieszka Lingas-Łoniewska literatura kobieca
Szukaj mnie wśród lawendy (tom 1)
literatura piękna
Agnieszka Lingas-Łoniewska literatura kobieca

Mily relaks.

Piękna Dalmacja Południowa, malowniczy Półwysep Peljesac, trzy siostry, trzy historie, trzy miłości.
Czy można zapomnieć o zdradzie i niespełnionych obietnicach? Mówi się, że każdy zasługuje na drugą szansę, ale czy takim dobrodziejstwem Zuzanna obdarzy Roberta? Nie tak łatwo przecież zamknąć karty przeszłości i napisać nową opowieść o wspólnym życiu.
Zuzanna to pierwszy...

Czytając książkę aż czuje się zapach lawendy... Trzy siostry, każda skrywa tajemnicę. Pierwszy Tom, to historia Zuzanny. Pracoholiczki, na drodze której nagle stanęła pierwsza miłość. Zdrada sprzed lat, skrywany powód pewnego zachowania i próba wybaczenia.Lekkie pióro. Ciekawa fabuła. Czekam na 2 tom z niecierpliwością. Czuję, że kolejna z sióstr przedstawi mi swoją...

123/2020
Książka fajna, choć moje serce jest z seriami Bezlitosna siła i Zakręty losu.

LOVE STORY, ale wciągające i z każdą kolejną stroną chcesz poznać losy pozostałych sióstr. W sumie można przeczytać wszystkie trzy książki jedną po drugiej jako jedną całość. Każda książka dotyczy innej siostry i tak w większości jest ale w każdej części są też wplecione losy pozostałych Skotnickich. Fajnie napisana, rozdziały nie tylko z perspektywy głównych bohaterów ale...

Naiwna, przekoloryzowana opowieść o miłości sprzed szesnastu lat.
Trzy kochające się siostry organizują spotkanie w Chorwacji u najmłodszej z nich. Analizują swoje dotychczasowe życie, wspominają przeszłość i wspierają się w trudnych wyborach.
Dla mnie nudna powiastka o zakochanym po uszy facecie, idealnym do granic możliwości...nawet jeśli popełnił błąd jako nastolatek...

Bardzo banalna historia, postacie wykreowane bardzo pobieżnie i płasko. Samej Chorwacji niewiele. Ogólnie zawód, skończyłam czytać pobieżnie bo od połowy było strasznie nudno i przewidywalnie.

Bardzo miły i przyjemny romans jaki przeczytałem. Książka pokazuje , że na miłość nigdy nie jest za późno. Jestem miło zaskoczony i zachwycony tą książką.
Polecam

Takie powiastki to moja bajka: uczucia, podróże, dreszczyk podniecenia i znów piękno okolic, przyroda.
Książka napisana prostym, łatwym w odbiorze językiem, a jednak opisującym zagmatwane losy bohaterek.

Nie jest to napewno lektura dla wymagajacego czytelnika. Głowne bohaterki - 3 siostry po trzydziestce - w zachowaniu raczej jak nastolatki. Każda skrywa wielkie tajemnice, jednak na tyle przewidywalne, by od poczatku książki wiedzieć jak będzie finał. Pierwsza część tej trylogii mnie nie porwala, ale z racji tego, że lubię kończyć to, co zacznę, przeczytam pozostałe dwie...

Dyskusje

1 314