Zuzanna

Okładka książki Zuzanna
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Novae Res Cykl: Szukaj mnie wśród lawendy (tom 1) literatura piękna
literatura piękna
Szukaj mnie wśród lawendy (tom 1)
Novae Res
2014-10-01
2014-10-01
Agnieszka Lingas-Łoniewska literatura kobieca

Okładka książki Siła miłości Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska, Linda Szańska
Ocena 8,0
Siła miłości Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Kiedy budzą się motyle Agata Czykierda-Grabowska, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Natalia Nowak-Lewandowska, Jagna Rolska, Alicja Sinicka, Monika Skabara, Anna Szafrańska, Sylwia Trojanowska
Ocena 7,8
Kiedy budzą si... Agata Czykierda-Gra...

Daję 6 za piękne krajobrazy chorackich plaż i zapach lawendy. Odrobina tajemniczości, mało dialogów, fabuła trochę przwidywalna, trochę infantylna, momentami miałam wrażenie że czytam książkę dla młodzieży. Ale to moje osobiste wrażnie. Niemniej jednak pierwsz czesć zachęca do przeczytania kolejnych. TRzy kobiety, każda z inną historią. fajny pomysł. Fabuła lekka w sam raz na letnie wieczory.

Świetny początek rodzinnej trylogii. Moje klimaty :) Gorąco polecam wszystkim Paniom!

Na półkach: , , , , ,

Przyjemnie i szybko czytająca się trylogia o trzech siostrach.
Pierwsza "Zuzanna" opowiada o jednej z bliźniaczek ,czasie teraźniejszym, jak i wspomnieniach.Opowieść częściowo osadzona w przepięknej południowej Chorwacji na półwyspie Pelješac.
Z przyjemnością sięgnę po kolejne części "Zofia" i "Gabriela",aby dowiedzieć się jakie tajemnice skrywają z sióstr.

Przyjemnie i szybko czytająca się trylogia o trzech siostrach.

Piekna i pobudzajaca wyobraznie historia.

Piekna i pobudzajaca wyobraznie historia.

Część akcji powieści dzieje się w Chorwacji, ciepłem i lawendą pachnących.
Zuzanna, jedna z bliźniaczek, 3 minuty starsza od swej siostry Zofii, pracuje w korporacji farmaceutycznej i jest kandydatką na wspólnika firmy.
Nie przyznała się siostrom, bo jest jeszcze Gabrysia mieszkająca właśnie w Chorwacji że w latach młodzieńczych doświadczyła niespełnionej miłości i zdrady ówczesnego chłopaka.
To wydarzenie źle zaowocowało na jej dalsze lata życia.
Kiedy Gabrysia zaprasza siostry do siebie wraz z firmą która kieruje mąż Zosi, okazuje się że wśród pracowników owej firmy jest Robert.
I jest on mężczyzną który zranił Zuzę.
Potem to już tylko się tylko coraz więcej gmatwa i dzieje.
Polecam.

Część akcji powieści dzieje się w Chorwacji, ciepłem i lawendą pachnących.

Czytadło na chłodne wieczory: wzbudzi w nas nadzieję na szczęście i daje ukojenie wynikające z faktu, że świat jest dobry.
Atutami powieści są: lekki styl, przewidywalna fabuła i bohaterowie pełni uczuć.
Przeczytam ciąg dalszy.

Przeczytam ciąg dalszy.

Mily relaks.

Mily relaks.

Piękna Dalmacja Południowa, malowniczy Półwysep Peljesac, trzy siostry, trzy historie, trzy miłości.
Czy można zapomnieć o zdradzie i niespełnionych obietnicach? Mówi się, że każdy zasługuje na drugą szansę, ale czy takim dobrodziejstwem Zuzanna obdarzy Roberta? Nie tak łatwo przecież zamknąć karty przeszłości i napisać nową opowieść o wspólnym życiu.
Zuzanna to pierwszy tom historii trzech kobiet w gorących chorwackich klimatach. Opowieść o tym, jak łatwo i szybko można zniszczyć wszystko, co w życiu najcenniejsze i jak trudno potem to odzyskać.

Zuzanna to pierwszy...

Czytając książkę aż czuje się zapach lawendy... Trzy siostry, każda skrywa tajemnicę. Pierwszy Tom, to historia Zuzanny. Pracoholiczki, na drodze której nagle stanęła pierwsza miłość. Zdrada sprzed lat, skrywany powód pewnego zachowania i próba wybaczenia.Lekkie pióro. Ciekawa fabuła. Czekam na 2 tom z niecierpliwością. Czuję, że kolejna z sióstr przedstawi mi swoją tajemnicę 😉

123/2020
Książka fajna, choć moje serce jest z seriami Bezlitosna siła i Zakręty losu.

123/2020
Książka fajna, choć moje serce jest z seriami Bezlitosna siła i Zakręty losu.