Polska.Nawigator turystyczny

Carta Blanca
2010-01-01
2008-01-01
Polska turystyka przewodnik

Okładka książki Polska na weekend Wanda Bednarczuk-Rzepko, Marcin Biegluk, Michał Ciesielski, Marcin Czyżniewski, Krzysztof Dopierała, Adam Dylewski, Krzysztof Fedorowicz, Stanisław Figiel, Marcin Gołąbek, Mateusz Greczyło, Ewa Jaroszyńska, Mateusz Kaczyński, Paweł Klimek, Jerzy M. Kosacki, Małgorzata Kowalczuk, Olga Kołudzka, Ada Krakowiak, Daniel Kuziora, Magdalena Malinowska, Joanna Markin, Małgorzata Mazurek, Mariusz Moritz, Marek Motak, Krystyna Nieścior, Wojciech Nowicki, Janusz Pazder, Marek Piasecki, Emilia Pollok, Joanna Rogińska, Barbara Salamon-Szympruch, Stanisław Sikora, Cyprian Skała, Arkadiusz Skonieczny, Piotr Skurzyński, Magdalena Stefańczyk, Daria Strączyńska, Jarosław Swajdo, Bartłomiej Szaro, Paweł Szpala, Edyta Tomczyk, Agnieszka Tutak, Joanna Tutak, Magdalena Ujma, Agnieszka Wałek, Marek Waśkiel, Aleksandra Zagórska-Chabros, Samanta Zarawska-Cwynar, Barbara Zygmańska, Patryk Świątek
Ocena 8,9
Polska na weekend Wanda Bednarczuk-Rz...

• 1996-2011
  • Mam/miałam
  • Ex libris
  • Posiadam - w kolejce do przeczytania

Dodaj cytat z książki Polska.Nawigator turystyczny