Cyril Aldred Wydawnictwo: Thames & Hudson powieść historyczna
angielski
Thames & Hudson
powieść historyczna
angielski

Rewelacyjna pozycja dotycząca jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci w historii ludzkości - króla "heretyka", "kryminalisty z Achetaton", "religijnego fanatyka", "wizjonera", "pierwszego filozofa, idealisty i indywidualisty"... Epitety i określenia można by na temat Amenhotepa IV Echnatona mnożyć bez końca.
Cyril Aldred w swojej niewątpliwie najważniejszej pracy...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Akhenaten, King of Egypt