Przedwojenne dwory

Okładka książki Przedwojenne dwory
Jacek Reginia-Zacharski Wydawnictwo: Wydawnictwo RM Seria: Najpiękniejsze fotografie [Wydawnictwo RM] albumy
albumy
Najpiękniejsze fotografie [Wydawnictwo RM]
Wydawnictwo RM
2013-01-01
2013-01-01
album dworki dwory dwór szlachta piękno zamki pałace historia architektura

Kolejna książka o dworach. Lepsza od wielu, ale nie rewelacyjna. Ot taka bardzo uboga krewna książek Mai i Jana Łozińskich. Na plus zdjęcia, część z nich znana z innych publikacji, ale (z pewnymi oporami) przyjmuję, że ich ilość jest ograniczona(chociaż nie do końca chce mi się wierzyć, że aż tak).

• Posiadam - Podróże / Polska
  • Arystokracja/Ziemiaństwo polskie
  • Przeczytane w 2014
  • Albumy/przewodniki
  • Historyczne
  • Architektura

Dodaj cytat z książki Przedwojenne dwory