Facet z Beauty Falls

Okładka książki Facet z Beauty Falls
Marian Piotr Rawinis Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza Seria: Z Kciukiem kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Z Kciukiem
Krajowa Agencja Wydawnicza
1989-01-01
1989-01-01

Delikatnie ujmę to tak: nie wystarczy zżynać z Chandlera, żeby być Chandlerem. "Amerykański" pseudonim to za mało, nic więc dziwnego, że nikt już dziś nie pamięta o wypocinach Rawinisa i Taranienko. Może dałabym dwie gwiazdki, ale morderczyni jest tak oczywista od pierwszych stron, że nie dam.

Świetny kryminał.Wciąga niesamowicie,zakończenie zaskakujące.Polecam!!!

Świetny kryminał.Wciąga niesamowicie,zakończenie zaskakujące.Polecam!!!

Bardzo ciekawa książka, którą czyta się w jeden wieczór. Mogłaby być bardziej zaskakująca.

Czytałem tą książkę już kilka razy :) Polecam wszystkim fanom kryminałów. Niestety niedostępna w formie ebooka :(

Książka przeciętna, taki klasyczny kryminał rodem z gry Jack Orlando. Trochę literówek w tekście, poza tym szybko się czyta.

Dodaj cytat z książki Facet z Beauty Falls