Nadchodzący Nowy Człowiek

2001-01-01
2001-01-01
brak danych
różokrzyż duchowość ezoteryka gnoza

Wszystko, co napisano w tej książce to prawda. Ale język, jakim jest ona pisana, nie jest najprostszy: nie wykluczam że to zabieg celowy, żeby zniechęcić tych,którzy myślą o jej przeczytaniu, ale nie są na to gotowi. Ogólnie polecam jedynie tym, któzy "muszą" tę książkę przeczytać, reszta - nic z tego nie zrozumie i ją rzuci w kąt. I bardzo dobrze zrobi, bo nie ma obowiązku...

• Wiedza niepowszechna
  • Ezoteryka