O duchu i naturze rewolucji : wybór pism

Okładka książki O duchu i naturze rewolucji : wybór pism
Edmund Burke Wydawnictwo: Ośrodek Myśli Politycznej nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
brak tytułu oryginału, zbiór tekstów
Ośrodek Myśli Politycznej
2012-01-01
2012-01-01
Agnieszka Wincewicz-Price
Politologia idee polityczne historia Burke konserwatyzm rewolucja monarchia tyrania upadek król Francja Europa polityka Rzeczpospolita katolicyzm Irlandia