Pandora Hearts: tom 14

Pandora Hearts (tom 14)
komiksy
Karolina Balcer
manga shounen akcja dramat fantasy przygoda tajemnica siły nadprzyrodzone

Co tu się dzieję, o matko. Jun, naprawdę kocham cię ♥ Ten tom był pełen akcji, już nie mogę się doczekać następnego.

Wow!
Ale emocje w tym tomie!
Gilbert w końcu postawił się Break'owi, Oz wpadł w szał B-Rabbita, Yura okazał się gorszym manipulatorem niż ktokolwiek, by pomyślał.
Jestem mega ciekawa, co dalej!
Gorąco polecam ! ! !

Po zachwycie w jaki wprawiły mnie pierwsze tomy Księgi Vanitasa nie miałam większego wyboru jak sięgnąć po poprzednią serię autorstwa Jun Mochizuki. I choć już kiedyś sięgałam po Pandora Hearts nie potrafiłam wciągnąć się w historię chłopca, którego grzechem było samo jego istnienie i porzuciłam ten tytuł po zaledwie dwóch pierwszych tomach. Czy ponowne podejście do tego...

• Manga
  • Mangi